ایرنا/ دادستان مرکز ایلام جزئیات و راز قتل مردی میانسال که پنج سال پیش روی داده بود را تشریح کرد.

در سال ۱۳۹۷ شخصی میانسال در شهرستان دره شهر، حسب اعلام بستگان درجه یک به طور کاملا مشکوک ناپدید می‌ شود.
تحقیقات مقدماتی انجام ولی نتیجه‌ای حاصل نمی شود، تا اینکه موضوع با همت دادستانی و بازپرس شهرستان دره شهر مجددا در دستور کار قرار می‌گیرد و سرنخ هایی از اینکه شخص مزبور به قتل رسیده، کشف می شود.
عبدالوهاب بخشنده، دادستان مرکز استان ایلام در تشریح موضوع اظهار کرد: پس از پیگیری جدی موضوع و تحقیقات انجام شده معلوم شد شخص توسط خانواده همسر و برادر همسرش در شهرستان پلدختر لرستان به قتل رسیده و در منزل مسکونی سابق وی دفن شده است.
بخشنده تصریح کرد: نظر به حساسیت موضوع و هماهنگی های به عمل آمده با حضور بازپرس رسیدگی کننده در شهرستان موصوف و منزل سابق مسکونی متهمین، جسد مقتول در یک انباری کشف شد، در این راستا و بنا بر تحقیقات به عمل آمده همسر مقتول صراحتا به ارتکاب قتل با مشارکت برادرش و در حضور مادرش اقرار کرده و انگیزه ارتکاب قتل را اختلافات خانوادگی بیان کرده است.
وی در ادامه، ضمن تقدیر از جدیت مجموعه قضایی شهرستان دره شهر به‌خصوص بازپرس محترم پرونده و ضابطان پلیس آگاهی آن حوزه، گفت: در این راستا متهمین بازداشت و تحقیقات تکمیلی با توجه به محل وقوع جرم با صدور قرار عدم صلاحیت شهرستان پلدختر محول گردید.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/