ایرنا/ رژه باشکوه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، روز جمعه با حضور اقشار مختلف مردم، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

روز جمعه ۳۱ شهریور و همزمان با سراسر کشور در این مراسم باشکوه نیروهای مسلح اعم از سپاه، بسیج و نیروی انتظامی با انجام رژه باشکوه، بخشی از توانمندی‌ها و اقتدار نظامی و دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.
رژه زیبا و باصلابت بسیجیان سلحشور و عشایر مسلح به تفنگ برنو و ملبس به لباس عشایری نیز جلوه خاصی را به رژه امسال در یاسوج بخشیده بود. در این مراسم همچنین برخی از ادوات جنگی و نظامی متعلق به تیپ مستقل و مقتدر ۴۸ فتح یاسوج به نمایش گذاشته شد.
اجرای حرکات نمایشی رزمی کاران و موتورسواران کهگیلویه و بویراحمد و اجرای سرود دسته جمعی بسیجیان در میدان نیز از دیگر جلوه‌های خاص مراسم رژه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ در یاسوج بود.
در آغاز مراسم امروز نیز آیت الله سیدنصیر حسینی، نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، استاندار و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ضمن ادای احترام به تمثال شهدا در میدان نیز از مقابل جایگاه سان دیدند.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today