تسنیم/ رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز ۳۱ شهریور آغاز هفته دفاع مقدس در زاهدان برگزار شد.

رژه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز 31 شهریورماه آغاز هفته دفاع مقدس صبح امروز با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه، فرماندهان نظامی و انتظامی، سپاه، ارتش و مردم شهیدپرور استان سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.

دفاع مقدس فعل «ما می‌توانیم» را اثبات کرد

سردار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در مراسم رژه نیروهای مسلح استان ضمن ابراز خیر مقدم به حاضرین در این برنامه، اظهار کرد: دفاع مقدس یک پدیده نادر و بی نظیر در تاریخ ایران اسلامی است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: دفاع مقدس یک فرهنگ است، فرهنگی که مظهر معنویت و دین‌داری، مظهر آرمان‌خواهی، مظهر ایثار و از خودگذشتگی، مظهر مقاومت و شجاعت، مظهر تدبیر و مدیریت و مظهر توکل به قدرت لایزال الهی است.

وی گفت: دفاع مقدس اثبات کرد که می‌شود با تکیه بر قدرت الهی از همه گذرگاه های دشوار عبور کرد و می‌شود در مقابل دشمن ایستاد و آنان را وادار به عقب‌نشینی کرد.

شفائی تصریح کرد: فرهنگ مقدس دفاع مقدس فعل «ما می توانیم» را در اذهان مردم و مسئولین ما نهادینه کرد، فرهنگی که به همگان ثابت کرد راه درست مقاومت است.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: دشمنان ما امروز به دنبال تحریف تاریخ هستند تا با ایجاد شبهه و خدشه به فرهنگ دفاع مقدس، این فرهنگ عظیم را به حاشیه برده تا به فراموشی سپرده شود.

شفائی خاطرنشان کرد: ما امروز در اینجا جمع شده‌ایم تا اقتدار و صلابت ایران اسلامی را به رخ دشمنان بکشانیم. آمده‌ایم تا به همگان بگوییم در میدان ایستاده‌ایم.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today