ایرنا/ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: امسال ۱۰ هزار خانوار نفت سفیدسوز در استان از چرخه مصرف این سوخت حذف شد.

جهانبخش نوکانی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان اظهار کرد: این ۱۰ هزار خانوار با توجه به راستی آزمایی خانوارهای نفت سفید سوز توسط شرکت و گازرسانی به روستاهای استان، از چرخه مصرف این سوخت حذف شدند.
وی افزود: عملیات ارسال و ذخیره‌سازی نفت سفید روستاهای استان از خرداد ‌ماه سال جاری آغاز و تاکنون بیش از ۸۰ درصد از سهمیه ارسال شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از تامین و توزیع مطلوب ‌سوخت بخش کشاورزی استان در سال زراعی جاری خبر داد و اضافه کرد: تاکنون بیش از ۹۰ میلیون ‌لیتر نفتگاز در بخش کشاورزی استان تامین و توزیع شده است.
نوکانی به ۲ هزار و ۴۱۰ بازدید کنترل کیفیت از مجاری عرضه سوخت منطقه کردستان در ۶ ماهه سال جاری اشاره داشت و ادامه داد: فرآورده عرضه شده در مجاری عرضه و ارسال شده به مصرف ‌کنندگان، در هنگام خروج از تاسیسات انبار نفت و همچنین در حین ارائه به شهروندان در ‌مجاری عرضه سوخت بر اساس استاندارد های تعریف شده مورد کنترل و پایش قرار می گیرد.
‌وی بازدید از مصرف کنندگان را در راستای توزیع سوخت بر اساس الگوها ‌و سهمیه تعیین شده، جلوگیری از انحراف فرآورده، فعال بودن واحد تولیدی از لحاظ مصرف و ‌میزان موجودی عنوان کرد.
 
 
  
  
 

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online