آخرین خبر/ درپی انتشار فیلمی از پرتاب باتوم توسط یکی از کارکنان پلیس راهور به راکب یک موتور، بلافاصله دستور شناسایی متخلفان صادر شد.

همچنین پلیس راهور فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: درپی انتشار فیلمی از برخورد یکی از کارکنان پلیس راهور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با راکب موتور سیکلت، بلافاصله پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا دستور ویژه‌ای برای بررسی دقیق زمان و مکان وقوع و شناسایی متخلف یا متخلفین صادر نمود.
بررسی‌های اولیه نشان داد که ا‌ولا، موتور سیکلت سنگین فاقد پلاک بوده است. ثانیا، راکب متخلف موتورسیکلت نه تنها به ایست مامور توجهی ننموده بلکه با حرکات نامتعارف موجب اخلال در نظم عبور و مرور و آسایش شهروندان حاضر در معابر عمومی گردیده است. ثالثا، متاسفانه مامور حاضر در صحنه برای متوقف نمودن موتورسوار متخلف و هنجارشکن مبادرت به اقدام نامتعارف (پرتاب باتوم) کرده است.
پلیس راهور ضمن پایبندی، و تاکید بر اجرای دقیق قانون، و برخورد قانونی با متخلفین، نه‍تنها به هیچ عنوان اینگونه رفتارهای غیرمتعارف را تایید نمی‌نماید بلکه قطعاً با مامور و راکب متخلف برابر ضوابط برخورد قانونی خواهد نمود و تمام تلاش خود را بکار می‌بندد تا مانع تکرار این نوع رفتارهای نامتعارف گردد.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran