فارس/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان خلخال از توزیع بیش از ۵۰۰ پک اقلام نوشت‌افزار و کیف مدرسه در بین دانش‌آموزان نیازمند شهرستان خلخال به همت بنیاد علوی خبر داد.

حجت‌الاسلام فیاض‌تمجید، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان خلخال در مراسم توزیع اقلام نوشت‌افزار در بین دانش آموزان نیازمند شهرستان خلخال اظهار کرد: همزمان با هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید به همت بنیاد علوی بیش از ۵۰۰ پک اقلام نوشت افزار و کیف مدرسه به ارزش ریالی ۱۷۵ میلیون تومان  تهیه و در بین دانش آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از کارهای نیک بنیاد علوی کمک در حوزه‌های مختلف محرومیت‌زدایی و کمک به نیازمندان واقعی است، افزود: در سال‌های گذشته نیز بنیاد علوی شهرستان خلخال در کنار سایر ارگان‌ها و نهادهای خدمات‌رسان و گروه های جهادی در خدمت محرومین و نیازمندان واقعی بوده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان خلخال با قدردانی از فعالیت‌های نوع‌دوستانه حوزه شهری امام خمینی(ره) و حوزه ثارالله و گروه‌های جهادی شهید علی سیفی ‌سایر گروه‌های جهادی گفت: درروزهای گذشته نیز به همت خانه احسان محله گونی و ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) بیش از ۱۱۰ بسته نوشت‌افزار و کیف در بین دانش‌آموزان نیازمند شهرستان توزیع شد.

وی یادآور شد: در آستانه سال تحصیلی این کمک‌ها همچنان در تمامی مناطق شهرستان خلخال ادامه خواهد داشت و کار توزیع این نوشت افزار و کیف ها بر عهده گروه های جهادی خواهد بود.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today