ایرنا/ رئیس ستاد اجرایی یازدهمین نمایشگاه رینوتکس تبریز از آغاز ثبت نام برای حضور در این رویداد علمی خبر داد.

رضا کریملو، رئیس ستاد اجرایی یازدهمین نمایشگاه رینوتکس تبریز اظهار کرد: این رویداد ۱۷ تا ۲۰ آبان در نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار می‌شود و افراد و شرکت‌های علاقمند برای حضور در آن، از امروز تا پایان مهرماه فرصت دارند در در سایت رسمی به نشانی Rinotex.ir نام نویسی کنند.
وی اضافه کرد: صاحبان، ایده نوآوران، فناوران، شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان، سرمایه‌گذاران، مراکز ارائه دهنده خدمات تجاری سازی و مشاوره کسب و کار و سازمان‌های حمایتی در سراسر کشور می‌توانند در این رویداد علمی فناوری ثبت نام کنند.
کریملو ادامه داد: بزرگترین رویداد تجاری سازی، نوآوری و فناوری در پنج بخش ایده‌های فناورانه، توسعه و تجاری‌سازی، فروش محصولات و خدمات دانش بنیان، خدمات تجاری سازی و مشاوره و ارائه نیازمندی‌های فناورانه برگزار می‌شود.
رئیس ستاد اجرایی یازدهمین نمایشگاه رینوتکس تبریز به اهداف برگزاری این رویداد اشاره کرد و گفت: جذب و پرورش ایده، شبکه سازی، تجاری سازی، برندسازی و ارتقای سطح فناوری صنایع کشور از جمله این اهداف است.
وی همچنین به زون بندی تخصصی کاربردی این رویداد نیز اشاره کرد و گفت: یازدهمین نمایشگاه رینوتکس تبریز در زون های خودرو و حمل و نقل، صنایع دفاعی، صنایع خلاق، شهر هوشمند، نفت، گاز و انرژی، لوازم خانگی، سلامت و بهداشت، صنایع غذایی، محیط زیست، سرمایه‌گذاری و تجاری‌سازی، صنایع معدنی و ساختمانی و نوآوری و فناوری‌های آینده برپا خواهد شد.
کریملو بخش دانش آموزی را از رویدادهای جانبی این نمایشگاه عنوان کرد و گفت: این بخش تحت عنوان اینوفست و در سه سطح هوش مصنوعی، هوافضا و رباتیک برگزار می‌شود.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today