مهر/ مسئول مجتمع فرهنگی- مذهبی مهدی یاران خراسان جنوبی گفت: برای نهمین سال متوالی جشن بیعت با امام زمان(عج) امروز عصر سوم مهرماه در بیرجند برگزار می شود.

حجت کفاشی، مسئول مجتمع فرهنگی- مذهبی مهدی یاران خراسان جنوبی اظهار کرد: اجتماع مردمی بیعت با امام عصر (عج) در شهرستان بیرجند در قالب عید بیعت ساعت ۱۵ امروز سوم مهرماه در میدان ابوذر برگزار می‌شود.

مسئول مجتمع فرهنگی- مذهبی مهدی یاران خراسان جنوبی بیان کرد: سخنران این مراسم حجت الاسلام کفیل از اساتید تخصصی حوزه مهدویت که از قم دعوت شده اند، خواهد بود.

کفاشی با تأکید بر اینکه این مراسم هر ساله با همت مجموعه مهدی یاران و گروه‌های مردمی برگزار می‌شود، گفت: اجرای سرود توسط گروه سرود مهدی یاران از دیگر برنامه های این جشن خواهد بود.

وی با بیان اینکه مدیحه سرایی و روایت‌گری دفاع مقدس از دیگر برنامه های عید بیعت در بیرجند خواهد بود، اظهار کرد: خوشبختانه در سال جاری برای نهمین بار جشن آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی موعود (عج) در خراسان جنوبی و شهر بیرجند برگزار می شود.

مسئول مجتمع فرهنگی- مذهبی مهدی یاران خراسان جنوبی یادآور شد: در حاشیه مراسم غرفه کودک و نوجوان را برگزار خواهیم کرد که در این غرفه در قالب بازی و سرگرمی به کودکان آموزش هایی خواهیم داد تا خانواده های آنان با آسودگی در مراسم شرکت کنند.

کفاشی یادآور شد: همچنین غرفه رسانه و دو غرفه پذیرایی نیز برپا خواهیم کرد.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today