ایرنا/ رئیس کمیسیون خدمات و محیط‌زیست شهری شورای شهر یزد از واگذاری یک باب ساختمان به بهزیستی جهت جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان خبر داد.

فاطمه زارع، رئیس کمیسیون خدمات و محیط‌زیست شهری شورای اسلامی شهر یزد در نشست کمیسیون این کمیسیون اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد شهرداری ساختمان‌های مجهزی را در راستای مرکز نگهداری از متکدیان و همچنین کودکان کار که از آسیب‌های اجتماعی محسوب می‌شوند، با هدف ساماندهی، به اداره بهزیستی واگذار کند.
وی ادامه داد: طبق توافق نامه با اداره بهزیستی تامین ساختمان برای متکدیان توسط شهرداری و تجهیزات داخل ساختمان به عهده اداره بهزیستی خواهد بود که طی تفاهم نامه ای بزودی در اختیار سازمان بهزیستی قرار خواهد گرفت.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد از ارائه گزارش شهردار منطقه سه در خصوص وضعیت خدمات شهری و محیط‌زیست در منطقه نیز خبر داد و گفت: در شنبه های برخط که از منطقه سه مانند مناطق دیگر شهر بازدید صورت گرفت در منطقه سه برخی مشکلات خدماتی وجود داشت که خوشبختانه توسط شهرداری منطقه حدود ۷۵ درصد آن بررسی و حل شد.
زارع افزود: همچنین خرید تعدادی آب سردکن جهت پارکها، راه آهن، کوهستان، مدیران، مهرآوران و پرستار،اجرای روشنایی پارک فیضیه و اجرای روشنایی و نصب مبلمان گذر فرهنگی پاسداران، نصب ست های بدنسازی پارک های شهرک پردیس، شهرک طوبی، مجموعه احمدی روشن، پارک آزادگان، پارک پرستار و پارک بلوار شهید قندی از مهمترین اقدامات حوزه خدمات شهری منطقه ۳ بود که در این کمیسیون این اقدامات مورد بررسی قرار گرفت.

 
 
  
  
 

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today