تسنیم/ رئیس پلیس آگاهی استان زنجان از سرقت محموله ترانزیتی پارچه در پوشش بازرسی ‌پلیس خبر داد و گفت: سارقان محموله ترانزیتی در زنجان دستگیر شدند.

سرهنگ محمد آدینه‌لو، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت محموله ترانزیتی پارچه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت.

دی ادامه داد: با اقدامات گسترده فنی و تلاش شبانه‌روزی کاراگاهان مشخص شد یک باند 4 نفره از سارقان در پوشش مامور یک دستگاه کشنده ترانزیتی حامل محموله پارچه را به بهانه ایست و بازرسی متوقف کرده و محموله مذکور را به مکان نامعلومی انتقال داده اند. 

سرهنگ آدینه‌لو تصریح کرد: با انجام اقدامات پلیسی و بررسی‌های پیرامونی مسیر حرکت کشنده رصد و در کمتر از یک هفته مشخصات 4 نفر سارق حرفه ای با سوابق متعدد کیفری محرز شد. 

این مقام انتظامی عنوان کرد: این مقام با احراز هویت سارقان محل اختفا کشنده و محموله پارچه در یک منزل متروکه در یکی از استان‌های غربی کشور شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه 4 نفر سارق به همراه یک قبضه سلاح، یک حلقه دستبند پلیسی و یک عدد پلاک جعلی دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان خاطرنشان کرد: برابر نظر کارشناسان ارزش ریالی این محموله ترانزیتی 200 میلیارد ریال برآورد شده که با تشکیل پرونده مقدماتی به همراه متهمین دستگیر شده و تحویل مقام قضائی شد.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today