ایرنا/ فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: مشاجره لفظی پدر و فرزند در یکی از روستاهای تویسرکان منجر به قتل مرد ۴۵ ساله توسط فرزند شد.

سرهنگ رضا نوری، رمانده انتظامی تویسرکان بیان کرد: نزدیک به نیمه های شب یکم مهر ماه امسال خبر یک فقره مشاجره منجر به قتل به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مخابره شد که تیمی از ماموران انتظامی و پلیس آگاهی برای بررسی موضوع در صحنه جرم حضور یافتند.

وی اضافه کرد: مشاهدات عینی و تحقیقات اولیه گویای این بود که پدر و فرزند در منزل مادر بزرگ گرد هم آمده اما اختلاف خانوادگی موجب بروز مشاجره بین این پدر و فرزند می شود.

فرمانده انتظامی تویسرکان ادامه داد: درگیری پدر و فرزند تویسرکانی و ناتوانی فرزند جوان در کنترل خشم موجب بهره گیری وی از سلاح سرد شد تا جایی که با وارد کردن سه ضربه پدر را به قتل رساند.

سرهنگ نوری بیان کرد: با توجه به اصابت چاقو به ناحیه حساس بدن، پشیمانی فرزند و تلاش او برای جلوگیری از خونریزی و مرگ پدرش بی نتیجه ماند و پس از مرگ پدر، قاتل از صحنه جرم متواری شد.

وی اظهار کرد: ماموران انتظامی و پلیس آگاهی با توان علمی بالا و اشراف اطلاعاتی در کمترین زمان ممکن مخفیگاه قاتل را در همین روستا شناسایی کرده و با استفاده از اصل غافلگیری متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی تویسرکان افزود: متهم در بازجویی های فنی و تخصصی به قتل اعتراف کرد.

سرهنگ نوری گفت: به گفته فرزند این مرحوم، اختلاف خانوادگی علت و انگیزه اصلی از قتل بود در حالیکه می شد با گفت و گو از بروز این اتفاق جلوگیری کرد.

سرهنگ نوری اضافه کرد: بسیاری از افراد توان کنترل خشم به ویژه هنگام بروز موقعیت های بحرانی را ندارند در حالیکه با سعه صدر، گفت و گوی منطقی و مشورت و راهنمایی گرفتن از بزرگان و افراد با نفوذ در خانواده و محل زندگی می توان از بروز بسیاری از اختلاف و حوادث پیشگیری کرد.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today