فارس/ فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی پاکسازی محلات آلوده به توزیع مواد و دستگیری 21 توزیع کننده مواد در 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.

سردار علی اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ادامه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و به منظور برخورد جدی و قانونی با قاچاقچیان، خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد و به منظور جمع آوری معتادین متجاهر در سطح معابر و منظر شهروندان به ویژه اطراف مراکز آموزشی و تردد دانش آموزان و ایجاد رضایتمندی شهروندان با استفاده از ظرفیت های پلیس های تخصصی و کلانتری و پاسگاههای تابعه استان طرح ضربتی پاکسازی نقاط آلوده را به مدت 24 ساعت در استان اجرا کردند.
وی افزود: در اجرای این طرح ضمن پاکسازی تعدادی منزل و پاتوق متعلق به خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر، 21 نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر و 109 معتاد متجاهر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به یگان منتقل شدند.
این مقام انتظامی استان خاطرنشان کرد: در این رابطه در بازرسی از منازل و مخفیگاه متهمان مقادیری انواع مواد مخدر شامل، 97 کیلو تریاک و مقادیری مواد مخدر حشیش، شیشه، هرویین در بسته های کوچک و آماده توزیع، 50 عدد پایپ و آلات استعمال مواد مخدر 922 عدد انواع قرص های روانگردان و 149 قوطی مشروبات الکلی کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تاکید بر جدیت پلیس در اجرای مستمر طرح های پاکسازی نقاط آلوده از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس در شناسایی و کشف جرائم قدردانی و از عموم شهروندان و مردم فهیم استان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهیه، توزیع و حمل مواد مخدر، در اسرع وقت از طریق تلفن 110 و سامانه تلفنی 128 پلیس مبارزه با مواد مخدر اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today