صدا و سیما/ دختران دانش‌آموز کشور‌های مختلف مقیم قم در گردهمایی باشکوه مسجد مقدس جمکران با امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) عهد و پیمانی دوباره بستند.

همایش دانش‌آموزی «نسل ظهور» همزمان با آغاز امامت حضرت مهدی علیه السلام، با حضور دختران دانش‌آموز از کشور‌های مختلف مقیم قم در سالن شهید سلیمانی مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
در این همایش، ابتدا دانش آموزان در صحن جامع مهدوی مسجد مقدس جمکران اجتماع کرده و با قرائت دسته جمعی دعای فرج، به ساحت مقدس منجی عالم بشریت ادای احترام و برای ظهور آن حضرت دعا کردند. 
در ادامه این برنامه، دانش‌آموزان با همراهی خادمان مسجد مقدس جمکران وارد سالن همایش شدند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به حضور دانش آموزانی از ۶۰ کشور جهان که در شهر مقدس قم در حال تحصیل هستند گفت: شهر قم دارای یک ظرفیت بین‌المللی است که خانواده‌های مختلفی از سراسر جهان در آن زندگی می‌کنند و لازم است به دانش‌آموزان آن‌ها و تمامی اتباع توجه ویژه داشته باشیم. 
علیرضا رحیمی افزود: ما سعی داریم که همواره موانع و مشکلات تحصیل آن‌ها را برطرف کنیم تا خانواده‌ها و فرزندان آن‌ها با فراغ بال بیشتری از فضای معنوی و آموزشی قم بهره ببرند.
وی خطاب به حاضران جلسه تصریح کرد: امیدوارم که شما دهه هشتادی‌ها از یاران واقعی آقا امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) باشید و در همه اجتماعات و مراسماتی که نام و یاد آن حضرت مطرح می‌شود، حضور باشکوه و فعالی داشته باشید و علاوه بر آن بتوانید بیش از پیش با حضرت مهدی موعود انس بگیرید و درباره ایشان معرفت بیشتری به‌دست بیاورید.
رحیمی افزود: این نسلی که الآن و به یاد حضرت حضور دارد، ان‌شاءالله که از یاوران و نسل ظهور باشد که لازمه آن خوب درس خواندن و خوب فهمیدن است.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday