فارس/ شهردار رشت با تأکید به اینکه در اجرای پروژه‌های شهری به ناچار باید درخت قطع کنیم، گفت: درختان جدید به ازای قطع درختان کاشته می‌شوند.

رحیم شوقی، شهردار رشت ظهر امروز در یکصدمین جلسه علنی شورا اظهار کرد: پیش از انتخاب شدن در این جایگاه چندین جلسه با رئیس شورا و اعضای شورا دیدار داشتم و در همان جلسات رئیس و دیگر اعضای شورا بابت مشکلات و سختی‌های متعدد کار در این مسیر اشاراتی داشتند.

شوقی با بیان اینکه بابت رفع مشکلات سطح شهر تمام تلاشمان را به کار گرفته‌ایم، افزود: وضعیت ساماندهی سگ‌های بلاصاحب الحق و الانصاف نسبت به گذشته قابل مقایسه نیست و اعضای شورا می‌توانند از نزدیک اقدامات را مشاهده کنند.

وی با تأکید به اینکه در اجرای پروژه‌های شهری به ناچار باید درخت قطع کنیم، تصریح کرد: ما به ازای تمامی درختان که در اجرای پروژه‌ها به خصوص پروژه طرح میثاق قطع می‌شوند لیست آماده کرده‌ایم و باید هشت میلیارد تومان درخت جدید خریداری کنیم و ان‌شاءالله در زمان مقرر نیز نسبت به کاشت درختان اقدام می‌کنیم.

شهردار رشت با اشاره به اینکه سطل‌های جدید زباله برای رشت خریداری شده است، افزود: بنا به یکسری از مباحث، این سطل‌ها هنوز در سطح شهر هنوز جانمایی نشده و به زودی این اقدام انجام می شود.

شوقی به تولید ۳۴ هزار و ۲۴۷ تن آسفالت در رشت اشاره کرد و گفت: مجموعه مدیریت شهری رشت شبانه‌روز در تلاش برای رفع مشکلات است و تذکر را حق اعضای شورا می‌دانم و تقاضای اعضای شورا در رفع موانع پیش روی اجرای پروژه‌های عمرانی نیز همچون گذشته با مدیریت شهری رشت همراهی داشته باشند.

آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today