مهر/ فرمانده انتظامی لارستان گفت: زنی که به دلیل اختلافات خانوادگی با همکاری پسر نوجوانش اقدام به قتل همسر خود کرده بود، دستگیر شد.

سرهنگ محمد یوسفی، فرمانده انتظامی لارستان بیان کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع فوت مشکوک مردی ۴۶ ساله در یکی از محله‌های شهرستان لارستان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: با انتقال متوفی به پزشک قانونی و اعلام خانواده مبنی بر سکته، با اشاره به اقدامات تخصصی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد دارای آثار خفگی روی گردن می‌باشد.

فرمانده انتظامی لارستان افزود: با پی بردن کارآگاهان به وجود اختلاف خانوادگی فی ما بین متوفی و همسرش، فرضیه قتل توسط همسر وی قوت گرفت.

یوسفی در ادامه تصریح کرد: مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با پیگیری‌های صورت گرفته متهمه ۴۶ ساله به همراه فرزند پسر ۱۶ ساله‌اش را دستگیر و به یگان انتظامی منتقل کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در مواجهه با شواهد و مدارک پلیس به قتل همسرش (از طریق خفه کردن) با همکاری پسر ۱۶ ساله‌اش به انگیزه اختلافات خانوادگی اعتراف کرد، گفت: متهمین برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online