فارس/ در اولین هفته از پاییز 1402 بازدهی بازارهای ارز، طلا و سکه در مشهد با روندی منفی یا با سوددهی بسیار اندک همراه بود.

هفته اول مهرماه و فصل پاییز با خبرهای اندک اقتصادی و سیاسی همراه بود و بازارهای طلا، ارز و سکه در مشهد و سایر شهرهای کشورمان با آرامش و کاهش قیمت ها هفته را به پایین رساند. این هفته به جز دلار که سود بسیار ناچیزی داشت بقیه بازارهای دلالی و سرمایه گذاری با روند منفی و زیان همراه شدند. فکر می کنید کدام بازار طی یک هفته گذشته، زیان بیشتری داشته است؟ ادامه این گزارش را بخوانید.

دلار

 

بررسی بازدهی قیمت دلار از ۳۰ شهریور تا روز ۶ مهر نشان می‌دهد اسکناس آمریکایی با افزایش ۱۰۰ تومانی داشته است. این اسکناس در آخرین معامله روز پنجشنبه با قیمت ۴۹ هزار و ۵۵۰ تا ۶۰۰ تومان معامله شد.. 

طلا

 

روز۶ شهریور هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت دو میلیون و ۲۹۱ هزار تومان رسید و با کاهش ۳۵ هزار و ۹۰۰ تومانی نسبت به مدت مشابه هفته گذشته به کار خود پایان داد.

سکه

 

این هفته، سکه امامی بازدهی منفی داشت و با کاهش ۱۸۵هزار تومانی به کار خود پایان داد. روز ۳۰ شهریورماه، سکه امامی با رقم ۲۷ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان معامله شد.

آخرین خبر خراسان رضوی در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/khorasan_today
آخرین خبر خراسان رضوی در تلگرام :
https://t.me/Toos_today