تسنیم/ مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اردبیل گفت: در قالب رویداد بین‌المللی ۲۰۲۳، اردبیل ۱۲ و ۱۳ مهر میزبان وزرای کشورهای عضو اکوست.

حسن محمدی ادیب، مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اردبیل اظهار کرد: در قالب رویداد بین‌المللی 2023 اردبیل 12 و 13 مهرماه میزبان وزرای کشورهای عضو اکو است و تمهیدات لازم برای میزبانی در اردبیل انجام شده است.
وی از اعلام آمادگی اکثر کشور‌های عضو اکو برای حضور در نشست وزرای گردشگری این سازمان در اردبیل خبر داد و گفت: این میزبانی فرصت مهمی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری و فرهنگی و تاریخی استان دربین کشورهای عضو اکو است.
محمدی ادیب گفت: مقدمات برگزاری نشست وزرا در اردبیل در حال انجام است و نقطه قوت نشست امسال حضور فعالان اقتصادی کشور‌های عضو است که برای اولین بار با موضوع ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری اردبیل در حاشیه نشست برگزار می‌شود.
مدیرکل میراث‌فرهنگی استان اردبیل افزود: این نشست که به صورت سالانه برگزار می‌شود فرصت بی بدیلی برای عرضه ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری استان است و باید از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را داشته باشیم.
محمدی ادیب تاکید کرد: در حاشیه نشست وزرای گردشگری اکو برنامه‌های متنوع فرهنگی و بازدید‌های مختلف از ظرفیت‌های گردشگری استان در نظر گرفته شده است که هدف از آن معرفی ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری استان است.

.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today