فارس/ رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: ۶۰ هزار متر مربع از زمین‌های حریم و بستر رودخانه اناربار از توابع شهرستان گلپایگان که به شکل غیر قانونی تصرف شده بود با دستور دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان آزادسازی شد.

حجت‌الاسلام اسدالله جعفری، رئیس کل دادگستری استان اصفهان اظهار داشت: در نتیجه بررسی‌های به عمل آمده و نیز اطلاعات و گزارشات واصله در خصوص تصرف غیر قانونی بخش گسترده‌ای از زمین‌های حریم و بستر رودخانه اناربار شهرستان گلپایگان توسط برخی افراد از طریق احداث اتاقک و فنس‌کشی، مراتب در دستور کار دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان قرار گرفت. 

وی افزود: پس از انجام تحقیقات مقدماتی و سیر مراحل قانونی و با عنایت به مصوبات شورای حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی ملی و درخواست‌های مردمی دستور تخریب تمام این مستحدثات صادر و عملیات آزادسازی در ۶۰ هزار متر مربع از اراضی حریم و بستر رودخانه انجام شد.
جعفری با هشدار به افرادی که اقدام به تجاوز به اراضی ملی می‌کنند، تاکید کرد: دستگاه قضایی همواره با رصد مداوم بر اقدامات خلاف قانون توسط برخی اشخاص، چنانچه با مسائل مشابه روبرو شود برخورد قانونی و قاطع را در دستور کار قرار خواهد داد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today