مهر/ جشن عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور با حضور فرماندار، مدیر آموزش وپرورش و رئیس کمیته امداد بهاباد به صورت نمادین در آموزشگاه قرآنی دخترانه سمیه شهرستان بهاباد برگزار شد.

علیرضا تیموری، فرماندار بهاباد در مراسم جشن عاطفه‌ها با اشاره به اهمیت انفاق و نیکوکاری در جامعه اظهار داشت: دین اسلام سفارش زیادی به احسان و نیکوکاری دارد و ترویج این مهم در جامعه باعث ریشه‌کنی فقر می‌شود.

تیموری با بیان اینکه فرهنگ انفاق باید نهادینه شود و ملت از خودبینی بپرهیزند و با دیگربینی و کمک به همنوع، به فکر دستگیری از مستمندان و نیازمندان باشند، افزود: احسان، نیکوکاری، انفاق و زکات از برکات خداوندی است و در اسلام سفارش زیادی به آن شده است.

جشن عاطفه‌ها در مدارس بهاباد برگزار شد

وی با بیان اینکه پاداش کمک به نیازمندان از طواف کعبه نیز بیشتر است، ادامه داد: امروز دانش‌آموزان که آینده سازان فردا هستند باید فرهنگ «هرچه برای خود می پسندیم برای دیگران هم بپسندیم» را بیش از پیش بیاموزند.

مدیر آموزش و پرورش بهاباد نیز در این مراسم بر ترویج فرهنگ انفاق و کمک به دیگران تاکید کرد و از مسئولان و خیران خواست دانش‌آموزان نیازمند را فرموش نکنند.

جشن عاطفه‌ها در مدارس بهاباد برگزار شد

مدیر کمیته امداد شهرستان بهاباد نیز در این مراسم اظهار داشت: سال گذشته خیران و مردم نوعدوست بهاباد بیش از ۵ میلیارد ریال به جشن عاطفه‌ها کمک کردند.

در این مراسم دانش آموزان با حضور در پای صندوق جمع آوری کمک به دانش آموزان نیازمند، کمک‌های خود را اهدا کردند.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today