باشگاه خبرنگاران/ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام گفت: با اصلاح و توسعه بیش از سه هزار و ۵۰۰ متر از شبکه توزیع و خط انتقال، وضعیت آب ۵ روستای شهرستان دهلران بهبود یافت.

پرویز ناصری، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام در بازدید از طرح‌های آبرسانی دهلران اظهار کرد: اصلاح و توسعه شبکه آب روستا‌های بخش مرکزی دهلران و موسیان شامل روستای فرخ آباد قدیم، تم تم آب، پتک اعراب، نهر عنبر و بیات با همکاری بسیج سازندگی سپاه ناحیه دهلران و خیرین آبرسانی کشور (بنیاد نیکوکاری ابراهیمی) در خصوص تامین لوله‌های پلی اتیلنی به پایان رسیده است.

وی ادامه داد: اصلاح و توسعه شبکه آب روستای فرخ آباد قدیم به طول ۱۵۰۰ متر، توسعه شبکه آب روستای تم تم آب به طول ۷۰۰ متر، اصلاح و توسعه شبکه آب روستای پتک اعراب به طول ۷۵۰ متر، توسعه شبکه آب روستای نهر عنبر به طول ۲۵۰ متر و توسعه شبکه آب روستای بیات به طول ۳۳۰ متر از مهمترین اقدامات صورت گرفته است.

مدیرعامل آبفای استان بیان کرد: با اجرای پروژه اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب در این ۵ روستا، جمعیتی بالغ بر ۱۰۰۰ نفر از آب سالم، پایدار و بهداشتی بهره‌مند شدند.

ناصری با تاکید بر پیشرفت ۷۲ درصدی پروژه‌های جهاد آبرسانی در استان، مطرح کرد: شرکت آب و فاضلاب استان ایلام خدمات‌رسانی مستمر و پایدار به روستا‌ها را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده‌اند و امیدواریم این روند موجبات رضایتمندی ساکنان روستا‌های شهرستان دهلران را به دنبال داشته باشد.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/