فارس/ فرماندار خوسف گفت: بخش اورژانس بیمارستان این شهرستان تا پایان هفته راه‌اندازی می‌شود.

در پی ضرب‌الاجل یک ماهه استاندار خراسان‌جنوبی برای راه‌اندازی بیمارستان خوسف، امروز هیئتی متشکل از همه معاونت های دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برای بررسی آخرین وضعیت و پیگیری مشکلات بیمارستان وارد این شهرستان شدند.

این تیم، بازدیدی میدانی از این بیمارستان داشتند و سپس با تشکیل جلسه به بررسی آخرین وضعیت و مشکلات این بیمارستان پرداختند.

سید علی حسنی، فرماندار خوسف در این جلسه با اشاره به آرزوی دیرینه مردم این شهرستان برای راه اندازی بیمارستان اظهار داشت: این پروژه یکی از مهم‌ترین پروژه های شهرستان که براساس مصوبات این جلسه راه اندازی بخش اورژانس آن تا پایان این هفته انجام می شود و مردم می توانند از خدمات اورژانس این بیمارستان بهره مند شوند.

وی افزود: در این دولت، پیشرفت این پروژه به ۱۰۰ درصد رسید و تاکنون حدود ۶۷ میلیارد تومان برای ساخت بیمارستان خوسف هزینه شد.

وی گفت: طبق تاکید استاندار تجهیزات برای همه بخش ها تامین شده و با توجه به جذب نیرو در فراخوان اخیر امیدواریم به زودی نیروهای جدید هم در بیمارستان بکار گرفته شوند.

عباس جوادی، رئیس دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند هم در این جلسه گفت:  از فردا نماینده ای از همه معاونت ها برای تسریع در روند کار در شهرستان خوسف حضور می یابد تا از نزدیک پیگیر مسائل باشد.

وی افزود: این هفته اولویت اول کل دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیمارستان شهرستان خوسف خواهد بود تا کار بر زمین نماند.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today