ایرنا/ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از برنامه‌ریزی برای احیای دوباره انجمن‌های فرهنگی استان قزوین در دولت سیزدهم خبر داد.

حسین براتی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اشاره به اینکه مجتمع جدید فرهنگی استان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید، تصریح کرد: این مجتمع جدید فرهنگی با طراحی فاخر، تامین اعتبار شده و تا پایان سال جاری برای اهالی هنر قزوین افتتاح می‌شود.
به گفته وی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از تمامی ظرفیت‌های عمرانی و اعتباری موجود استفاده کرده است تا این ساختمان در کمترین زمان ممکن آغاز به کار کند.
براتی بر فعالیت مجدد ۱۰ انجمن فرهنگی و هنری این استان تاکید کرد و یادآور شد: فعال کردن انجمن‌ها بخش دیگری از کارهای زمین مانده در حوزه فرهنگ و هنر قزوین است که مقدمات کارهای قانونی آن برای احیا و فعالیت دوباره آنها در دستور کار قرار دارد.
این مسوول اضافه کرد: امیدواریم با تعامل بیشتر و همکاری اهالی حوزه فرهنگ و هنر بتوانیم گام‌هایی را در راستای اعتلای هنر استان برداریم و مسیر روشن و با نشاط و امیدی را بر افتخارات این استان بیافزاییم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین خاطرنشان کرد: خوشبختانه درک متقابل در جامعه فرهنگ و هنر سبب شده تا بتوانیم برنامه‌های خوبی را برای رشد و توسعه استان تدوین کنیم.
در پایان این مراسم ۱۴ سینماگر قزوینی در حوزه‌های مختلف سینمایی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today