مهر/ شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان امروز دوشنبه دهم مهرماه با میانگین ۱۰۴ وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس را نشان می‌دهد.‌

شاخص کیفی هوای کلان‌شهر اصفهان بر اساس داده‌های ۱۳ ایستگاه سنجش در ۲۴ ساعت منتهی به ساعت هفت صبح امروز دوشنبه دهم مهرماه با میانگین ۱۰۴ وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس را نشان می‌دهد.
بر اساس داده‌های سامانه برخط کنترل کیفیت هوای سازمان محیط‌زیست (منطقه اصفهان) شاخص هوای این کلان‌شهر در ایستگاه پایش خیابان‌های ۲۵ آبان با ۹۰، پارک زمزم با ۸۹، خیابان پروین اعتصامی با ۷۵، رودکی با ۷۱، زینبیه با ۸۴، سپاهان شهر با ۷۷، خیابان فرشادی با ۸۲ و کردآباد با ۹۷ AQI قابل قبول است.
همچنین شاخص هوای اصفهان در ایستگاه خیابان احمدآباد با ۱۵۲ AQI وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان و در ایستگاه میدان انقلاب با ۱۰۵، بزرگراه خرازی با ۱۲۴، دانشگاه صنعتی با ۱۱۴ و ولدان (ورزشگاه میثاق) با ۱۱۵ ناسالم برای گروه‌های حساس را نشان می‌دهد.
امروز ایستگاه سنجش هوا در خیابان‌های استانداری، میرزا طاهر، رهنان و بولوار کاوه قطع است.
امروز شاخص هوا در سجزی با ۹۱، مبارکه با ۸۱ و شاهین شهر با ۷۶ AQI در وضعیت قابل قبول و قهجاورستان با ۱۰۸ ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شد. ایستگاه سنجش آلودگی هوای شهرهای مجاور اصفهان از جمله خمینی شهر، زرین‌شهر، نجف آباد، منطقه صنعتی دولت آباد و کاشان قطع است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today