فارس/ فرمانده انتظامی استان البرز گفت: ۲ نفر از اوباش سابقه‌دار و خطرناک منطقه حصارک که با سلاح سرد اقدام به قدرت‌نمایی و درگیری با ماموران انتظامی در خیابان مالک اشتر حصارک کرده و متواری شده بودند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

سردار حمید هداوند، فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد: شب گذشته به دنبال تماس‌های مکرر شهروندان ساکن خیابان مالک اشتر منطقه حصارک کرج با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام این موضوع که چند نفر از اوباش خطرناک منطقه به وسیله سلاح سرد اقدام به قدرت‌نمایی و بر هم زدن نظم و امنیت منطقه کرده‌اند، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۶ کرج برای بررسی موضوع اعزام شدند.
وی افزود: ماموران به محض رسیدن به محل اعلام شده قصد آرام کردن متهمان را داشتند که یک‌باره ۲ نفر از عاملان اصلی ایجاد ناامنی که از اوباش خطرناک منطقه هستند به سمت ماموران حمله‌ور می‌شوند که در این راستا با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح چندین تیر هوایی توسط پلیس شلیک و این اوباش را متفرق پا به فرار می گذارند.
فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: در ادامه تلاش ماموران کلانتری ۱۶ حصارک برای دستگیری متهمان آغاز شده و در کمتر از چند ساعت هر 2 متهم شناسایی و دستگیر می‌شوند.
این مقام ارشد انتظامی از تشکیل پرونده در خصوص جرم این افراد خبر داد و گفت: متهمان برای انجام تحقیقات تکمیلی به مقر سازمان اطلاعات فراجا در استان البرز منتقل شدند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday