ایرنا/ رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از پُلمب ۹ استخر غیرمجاز توسط ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان خبر داد.

سرهنگ مسعود طُریفی، رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: در راستای نظارت بر فعالیت اماکن و برخورد با واحدهای صنفی مُتخلف، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان از فعالیت غیرمجاز تعدادی استخر روباز ورزشی در سطح شهرستان اصفهان مطلع شدند و این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی اظهار داشت: در این راستا ماموران پس از بررسی موضوع و جمع‌آوری مدارک لازم، با هماهنگی مرجع قضائی به همراه نماینده اداره ورزش و جوانان از این استخرها بازدید کردند که در نهایت ۹ استخر روباز که بصورت غیرمجاز و بدون رعایت قوانین و مقررات صنفی در حال فعالیت بودند، پُلمب شد.
رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی اصفهان با اشاره به اجرای مستمر و هدفمند طرح‌های نظارت بر اماکن و واحدهای صنفی، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از هرگونه تخلف و موارد مشکوک و غیرمجاز از سوی واحدهای صنفی، مراتب را از طریق تماس با مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today