فارس/ جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از امحای 50 تُن کالای خارجی قاچاق به ارزش 100 میلیارد ریال در اجرای طرح سراسری امحای کالاهای قاچاق خبر داد.

سردار محمدرضا هاشمی‌فر، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: امروز در راستای اجرای طرح سراسری امحای کالاهای قاچاق مقدار ۵۰ تُن انواع کالاهای خارجی قاچاق با همکاری پلیس امنیت اقتصادی و گمرک استان اصفهان به آتش کشیده شد.

وی ارزش این کالاهای قاچاق را ۱۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: این اقلام شامل لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک، لباس‌های تاناکورا، میوه، گردو و مواد شوینده بودند.

هاشمی‌فر بیان کرد: این مراسم در راستای لبیک گفتن به مقام رهبری که فرمودند: «جنس قاچاق را جلوی همه آتش بزنید، ضربه بزنید به قاچاقچیان کالا » انجام گرفت و نشان داد که پلیس در برخورد با قاچاقچیان کالا قاطع است.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از افزایش ۱۲۵ درصدی برخورد با قاچاقچیان کالا به ویژه باندها و دانه درشت های قاچاق کالا در پلیس استان اصفهان خبر داد و گفت: یکی از مصادیق تحقق شعار سال یعنی مهار تورم و رشد تولید هم مبارزه جدی و قاطعانه با ورود کالای قاچاق به بازارهای داخلی است و پلیس هم بر این اساس اقدامات خود را تشدید کرده است.

وی با بیان اینکه مردم نقش بسیار مهمی در ارتقای سطح امنیت در تمام حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و روانی دارند، تاکید کرد: از شهروندان انتظار داریم از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ فعالیت‌های مجرمانه زیرزمینی و پنهانی قاچاقچیان کالا را به کارشناسان پلیس اطلاع دهند و همچنین با عدم خرید کالاهای خارجی قاچاق و حمایت از تولیدات داخلی به افزایش امنیت و رونق اقتصادی کشور کمک کنند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today