مشرق/ مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان ضمن محکوم نمودن اظهار نظرهای خلاف واقع دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: این صحبت‌ها چندپهلو و برای حفظ صندلی در AFC بوده‌ است.

صادق میرصالحیان، مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان در خصوص اظهارات هدایت ممبینی، دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد دیدار سپاهان و الاتحاد اظهار کرد: بعد از گذشت ۲۴ ساعت از لغو بازی انتظار بود فدراسیون فوتبال ایران نیز مثل فدراسیون فوتبال عربستان بر اساس وظیفه ذاتی خود از سپاهان حمایت کند اما به جای آن دبیرکل فدراسیون لطف کردند و یک مصاحبه مبهم و چندپهلو انجام دادند!
وی افزود: مسئله اصلی این بوده که ورزشگاهی که مورد تایید AFC قرار گرفته و در جلسه هماهنگی بازی، مجوز برگزاری مسابقه در آن صادر شده، به ناگاه توسط تیم الاتحاد عربستان ترک می‌شود. در بیانیه تیم عربستانی آمده که ناظر به آن‌ها گفته ورزشگاه را ترک کنند در حالی که ناظر بازی سخن دیگری به نماینده باشگاه سپاهان گفت و دستور لغو بازی از سمت خود را رد کرد. او بیان داشت AFC به او دستور لغو بازی را داده‌ است.
مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان تصریح کرد: انتظار بود این موضوع توسط دبیرکل فدراسیون فوتبال مطرح شود، تا تصور آحاد جامعه نسبت به فدراسیون یک نهاد مقتدر و حمایت‌گر باشد. البته ایشان در جریان واقعه نیز نقش منفعلی داشت و بیشتر نگران تماشای بازی با فرزندان خود بود. باشگاه سپاهان ضمن محکوم نمودن اظهار نظرهای خلاف واقع دبیرکل فدراسیون فوتبال که به گواه فوتبال دوستان چندپهلو و برای حفظ صندلی در AFC بوده‌است، صراحتا اعلام می‌نماید که هیچ‌گونه مسئله امنیتی در خصوص ورزشگاه نقش‌جهان مطرح نبوده و مسائل همان بوده در قبل بیان شده‌ است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today