نماد آخرین خبر

سکه چقدر حباب دارد؟

منبع
تسنيم
بروزرسانی
سکه چقدر حباب دارد؟

تسنیم/ کارشناس بازار طلا با اشاره به ثبات نسبی قیمت فلز زرد، گفت: حباب سکه در هفته گذشته با ۲۰۰ هزار تومان کاهش همراه بود، اکنون هر قطعه سکه بهار آزادی هفت میلیون و ۷۰۰ هزار تومان حباب قیمتی دارد.

محمد کشتی آرای درباره تحولات بازار طلا و سکه در هفته‌ای که گذشت، اظهار داشت: قیمت هر انس طلا در بازارها ی جهانی در هفته گذشته با نوسان حدود 26 دلاری روبه‌رو بود که در پایان هفته به 2 هزار و 319 دلار رسید.
وی افزود: قیمت طلا با توجه به ثبات نرخ ارز، کاهش حباب سکه و طلا در هفته گذشته و افت قیمت جهانی انس، به طور متوسط سیر نزولی داشت.
کارشناس بازار طلا با اشاره به کاهش قیمت ها در بازار طلا، گفت: سکه طرح قدیم با کاهش هفتگی 800 هزار تومانی به 36 میلیون و 800 هزار تومان رسید، همچنین سکه طرح جدید با کاهش هفتگی 400 هزار تومانی در قیمت 40 میلیون و 150 هزار تومانی معامله شد.
وی بیان‌داشت: نیم سکه با کاهش 400 هزار تومان و ربع سکه با کاهش 300 هزار تومانی در هفته گذشته به ترتیب 22 میلیون و 800 هزار تومان و 14 میلیون و 800 هزار تومان داد و ستد شد. همچنین سکه یک گرمی با 100 هزار تومان افت، 6 میلیون و 900 هزار تومانی معامله شد.

کشتی آرای با اشاره به کاهش متوسط 75 هزار تومانی قیمت هر مثقال طلای آب شده، گفت: قیمت هر مثقال طلا در بازار 14 میلیون و 339 هزار تومان بود، ضمن اینکه هر گرم طلا با کاهش متوسط 17 هزار تومانی به سه میلیون و 310 هزار تومان رسید.
وی عنوان کرد: در هفته گذشته با توجه به حراج سکه و ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا، قیمت ها با کاهش حباب مبنای معاملات قرار گرفت.
کارشناس بازار طلا درباره وضعیت بازار طلا و سکه در هفته آینده پیش بینی کرد: با توجه به ثبات دلار و آرامش سیاسی و اقتصادی در جهان، شاهد ثبات در بازار طلا خواهیم بود.
وی ابراز داشت: به نظر می رسد هفته آینده، قیمت ها ثبات داشته باشد و افزایش تقاضا در روزهای آینده نداشته باشیم، این در حالی است که انتظار می رفت قبل از ماه محرم و با توجه به اعیاد پیش رو افزایش تقاضا داشته باشیم.
کشتی آرای خاطرنشان کرد: انتظار می رود در هفته آینده، نوسانات جزئی و معمول بازار را داشته باشیم، مانند همین نوسانات معمول که در دو هفته اخیر شاهد بودیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره