تسنيم/ رئيس بنياد مسکن از واريز ٢٢ ميليارد تومان آورده متقاضيان طرح ملي مسکن خبر داد و گفت: متقاضيان در صورت عدم واريز آورده تا ۱۵ شهريور، حذف مي شوند.

عليرضا تابش با اشاره به افتتاح تعدادي از واحدهاي طرح ملي مسکن همزمان با هفته دولت، اظهار کرد: از 50 هزار واحدى که تامين زمين شده حدود ١٣ هزار واحد توسط بنياد مسکن مستقيما احداث مى شود، 11 هزار و 447 واحد توسط مردم و به صورت مشارکتي با حمايت بنياد مسکن، 14 هزار و 834 واحد به شکل انبوه سازي توسط انبوه سازان زيرنظر بنياد و 9 هزار و 400 واحد انفرادي ساخته خواهد شد.
وي ادامه داد: تاکنون  پرونده 5124 متقاضي مسکن ملي کامل شده که اين تعداد آورده اوليه واحدهاي خود را تامين کرده و در حسابي به همين منظور واريز کرده اند که رقميمعادل 220 ميليارد تومان، است.
وي يادآور شد: بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازي، متقاضيان بايد تا 15 شهريور، آورده خود را براي مسکن ملي به حسابي تحت همين عنوان واريز کنند. چنانچه واريز اوليه طرح ملي مسکن توسط بخشي از متقاضيان انجام نشود، آنها حذف خواهند شد.
رييس بنياد مسکن در خصوص افزايش تسهيلات مسکن روستايي از 40 به 50 ميليون تومان نيز گفت: افزايش تسهيلات مسکن روستايي هفته جاري از سوي بانک مرکزي به بانک ها ابلاغ مي شود و با تعيين سهم هر بانک و ابلاغ به بانک ها، عملياتي و اجرايي خواهد شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar