باشگاه خبرنگاران/ رئيس اتحاديه گوشت گوسفندي گفت: هم اکنون هر کيلو شقه گوسفندي بدون دنبه با نرخ ۹۷ تا ۹۸ هزار تومان به مغازه دار و با احتساب ۱۰ درصد سود ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزار تومان به مصرف کننده عرضه مي‌شود.
 
علي اصغر ملکي رئيس اتحاديه گوشت گوسفندي در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اينکه کمبودي در عرضه دام محرم وجود ندارد، اظهار کرد: با توجه به همخواني عرضه و تقاضا، نوساني در قيمت گوشت در ايام تاسوعا و عاشورا نداريم.

وي افزود: هم اکنون قيمت هر کيلو شقه گوسفندي بدون دنبه با نرخ ۹۷ تا ۹۸ هزار تومان به مغازه دار و با احتساب ۱۰ درصد سود ۱۱۰ تا ۱۱۵ هزار تومان به مصرف کننده عرضه مي‌شود.

ملکي قيمت هر کيلو دام زنده را ۴۵ تا ۴۶ هزار تومان اعلام کرد و گفت: با توجه به شرايط مساعد عرضه، قيمت دام نسبت به روزهاي اخير در ايام تاسوعا و عاشورا تغييري نکرده است‌.

رئيس اتحاديه گوشت گوسفندي درباره آخرين وضعيت قاچاق دام بيان کرد: قاچاق دام کماکان از مرزهاي کشور در حال انجام است که استمرار اين روند منجر به افزايش قيمت گوشت مي شود.

ملکي در پايان تصريح کرد: با توجه به کاهش واردات و خروج غيرقانوني دام از مرزهاي کشور انتظار مي رود که مسئولان جلوي اين امر را بگيرند تا نوساني در بازار داخل ايجاد نشود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar