نماد آخرین خبر

لیدرهای بورس در انتظار شکست سقف تاریخی

منبع
دنياي اقتصاد
بروزرسانی
لیدرهای بورس در انتظار شکست سقف تاریخی

دنياي اقتصاد/باتوجه به شاخص کاني‌هاي فلزي، شاخص اين صنعت از دي ۹۴ تا آذر ۹۸ درون يک کانال صعودي بوده است و پس از شکست سقف کانال، مورد استقبال بازار قرار گرفت و رشد خوبي را آغاز کرد. با توجه به اينکه در محدوده ۱،۴۱۰،۰۰۰ واحد مقاومت داشتيم، رشد اين شاخص متوقف و همچنين وارد اصلاح شد. شاخص اين صنعت با رسيدن به محدوده حمايتي ۱،۱۰۰،۰۰۰ واحد مورد حمايت بازار قرار گرفت. در حال حاضر به نظر مي‌رسد شاخص اين صنعت، درگير خط مياني کانال بسط‌يافته است و در صورت عبور از مقاومت مهم ۱،۴۱۰،۰۰۰ واحد، هدف ۱،۹۵۰،۰۰۰ واحد قابل دسترس خواهد بود.


 فولاد مبارکه اصفهان
قيمت در يک روند صعودي قرار دارد و با برخورد به سقف اين کانال، وارد اصلاح شد و اين اصلاح تا سطح حمايتي ۱۶۵۰ تومان ادامه داشت. در حال حاضر قيمت به سمت مقاومت مهم ۲۴۰۰ تومان در حال حرکت است و در صورت عبور از اين سطح، هدف ميان‌مدتي اين سهم، ۳۷۵۰ تومان است.

ملي صنايع مس ايران
قيمت در يک روند صعودي قرار دارد و پس از برخورد با مقاومت ۳۸۵۰ تومان، وارد اصلاح شده است. قيمت پس از رسيدن به سطح حمايتي ۲۶۵۰ تومان، مورد استقبال بازار قرار گرفت و به مقاومت ۳۸۵۰ تومان رسيده اما بار ديگــر به اين سطح، واکنش منفي نشان داده است.در صورت عبور از اين سطح مقاومتي، هدف ميان‌مدت اين سهم، ۵۹۰۰ تومان است. 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره