نماد آخرین خبر

تخصیص اعتبارات هزینه‌ای به دستگاه‌های دولتی در پاییز 99 مشروط شد

منبع
مهر
بروزرسانی
تخصیص اعتبارات هزینه‌ای به دستگاه‌های دولتی در پاییز 99 مشروط شد

مهر/ معاون سازمان برنامه و بودجه درباره تخصيص اعتبارات هزينه‌اي به دستگاه‌هاي دولتي گفت: هرگونه تخصيص اعتبارات هزينه‌اي در سه ماهه سوم سال‌جاري پس از تاييد گزارش عملکرد آن دستگاه قابل اقدام خواهد بود.

به گزارش سازمان برنامه و بودجه، سيد حميد پورمحمدي معاون اقتصادي و هماهنگي برنامه و بودجه در بخشنامه‌اي از کليه دستگاه‌هاي اجرايي کشور درخواست کرد، گزارش عملکرد شش ماهه اول اعتبارات خود را ارسال کنند؛ چرا که هرگونه ابلاغ تخصيص اعتبارات هزينه‌اي در سه ماهه سوم سال‌جاري پس از تأييد گزارش عملکرد آن دستگاه براي دستيابي به اهداف مصوب از سوي امور بخشي ذيربط مربوطه در اين سازمان قابل اقدام خواهد بود.

در اين بخشنامه دستگاه‌هاي اجرايي موظفند گزارش عملکرد ۶ ماهه اول اعتبارات خود را بر اساس پيوست شماره (۴) قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور، به سازمان برنامه و بودجه ارسال کنند.

متن کامل اين ابلاغيه به شرح زير است:
در اجراي قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور به اطلاع مي‌رساند هرگونه ابلاغ تخصيص اعتبارات هزينه‌اي در سه ماهه سوم سال‌جاري پس از تأييد گزارش عملکرد آن دستگاه براي دستيابي به اهداف مصوب از سوي امور بخشي ذيربط مربوطه در اين سازمان قابل اقدام مي‌باشد. لذا کليه دستگاه‌هاي اجرايي موظفند گزارش عملکرد شش ماهه اول اعتبارات هزينه‌اي خود را بر اساس پيوست شماره (۴) قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور و در قالب جداول پيوست که نسخه الکترونيک آن از سايت سازمان برنامه و بودجه کشور به آدرس www.mporg.ir قابل دريافت است، تکميل و در قالب فايل مذکور حداکثر تا تاريخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ به امور بخشي مربوطه در سازمان برنامه و بودجه کشور / سازمانهاي مديريت و برنامه ريزي استان‌ها، حسب مورد، ارسال نمايند.

بديهي است تبعات مغايرت در عناوين برنامه، خروجي، سنجه عملکرد، مقدار هدف کمي و مبالغ مصوب و ابلاغي اعتبارات بر عهده دستگاه اجرايي ذيربط خواهد بود و در صورت عدم همکاري در اجراي اين بخشنامه، هرگونه مسئوليت عدم پرداختها از جمله پرداخت حقوق کارکنان در زمان مقرر نيز با آن دستگاه خواهد بود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar