تسنیم/وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت‌های لوازم‌خانگی روزبه‌روز در حال کاهش است، در بخش ورق تمهیداتی برای خودروسازان و لوازم‌خانگی اندیشیده شده تا به‌سرعت و باقیمت مناسب محصولات خود را تحویل دهند. 

علیرضا رزم حسینی پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاح نخستین خط رباتیک تولید انواع یخچال و فریزر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: تحریم سبب شد بخش لوازم‌خانگی کشور با توجه به محدودیت‌های ایجادشده حدود ۴۸ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

وی افزود: در برخی از اقلام تا ۱۰۰ درصد نسبت به تحریم با رشد روبرو بوده‌ایم و بخش ساخت داخل با رشد قابل‌توجهی روبرو شده است، امروز بازدید از کارخانه داشتیم که خط جدید یخچال با ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری و ۲۰۰ نفر اشتغال راه‌اندازی شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: حتی اگر تحریم برداشته شود با توجه به رشد خوبی که در بخش تولید لوازم‌خانگی پیدا کردیم به رشد خود ادامه می‌دهد و تحت تأثیر تحریم قرار نمی‌گیرند.

رزم حسینی خاطرنشان کرد: قیمت‌های لوازم‌خانگی روزبه‌روز در حال کاهش است و امیدوارم برند ایرانی در منطقه به جایگاه خود برسد، در بخش ورق تمهیداتی برای خودروسازان و لوازم‌خانگی اندیشیده شده تا به‌سرعت و باقیمت مناسب محصولات خود را تحویل دهند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar