نماد آخرین خبر

لاستیک و روغن تشویقی در انتظار رانندگان بندرامام

منبع
فارس
بروزرسانی
لاستیک و روغن تشویقی در انتظار رانندگان بندرامام

فارس/ مديرکل حمل و نقل کالاي سازمان راهداري از عرضه مستقيم روغن موتور با نرخ مصوب و بدون واسطه در پايانه بار بندر امام خميني بين رانندگان خبر داد و گفت: تخصيص لاستيک با نرخ دولتي براي رانندگان حمل کالاهاي اساسي از مبدأ بندر امام انجام مي‌شود.

به نقل از روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي، غلامحسين دغاغله ‌اظهار داشت‌: به توجه به اهميت حمل کالاهاي اساسي از بندر امام خميني (ره)، از ٢٠ تيرماه تا ٣١ مرداد سال جاري يک جفت لاستيک با نرخ دولتي به رانندگان متقاضي تعلق مي‌گيرد.

وي افزود‌: رانندگاني که حداقل تعداد پنج فقره بارنامه مربوط به حمل گندم، کنجاله سويا و جو مربوط به شرکت پشتيباني امور دام و شرکت بازرگاني دولتي ايران از مبدأ بندر امام(ره) به تمام نقاط کشور با مجموع مسافت طي شده ۴۰۰۰ کيلومتر حمل کنند، مي‌توانند با مراجعه به پايانه بار بندرامام خميني (ره) نسبت به دريافت يک جفت لاستيک با نرخ دولتي اقدام کنند.

مديرکل دفتر حمل و نقل کالاي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي گفت: تخليه و بارگيري کالاهاي اساسي از بندر امام خميني (ره) با استفاده از همه ظرفيت‌ها، در حال حاضر روند خوبي را طي مي‌کند.

وي ادامه داد: با توجه به حجم وسيع ورود کالاهاي اساسي به بندر امام خميني (ره) و اهميت و حساسيت موضوع و کمک در جهت تسريع روند تخليه کالاهاي اساسي و نهاده‌هاي دامي در انبارها و در راستاي اجراي طرح هاي تشويقي از سوي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي به منظور جذب حداکثري رانندگان براي تخليه بارهاي موجود در اين بندر، حواله توزيع روغن موتور با نرخ مصوب کارخانه و بدون واسطه در پايانه بار بندر امام خميني(ره) تا اطلاع ثانوي به تمامي رانندگان حمل کالاهاي اساسي تعلق مي گيرد.

وي افزود: رانندگان و مالکان ناوگان حمل و نقل سنگيني که جهت حمل کالاهاي اساسي به بندر امام خميني(ره) مراجعه مي‌کنند، مي توانند بعد از دريافت نوبت حمل کالاي اساسي، نسبت به دريافت روغن موتور تشويقي از نمايندگي شرکت توليد کننده مستقر در پايانه بار با قيمت فروش عمده اقدام کنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر