خبرآنلاين/ در دومين روز هفته همزمان با افزايش نرخ ارز از ابتداي هفته تاکنون روند افزايش قيمت ها در بازار خودرو شدت بيشتري گرفته است.

افزايش قيمت ها در بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته شدت بيشتري گرفته است؛ در بين خودروهاي پرايد مدل ۱۱۱ آن از ۱۴۰ ميليون تومان گذر کرد و امروز با افزايش قيمت ۲ ميليون توماني به قيمت ۱۴۲ ميليون تومان رسيد مدل ۱۳۱ آن نيز در اين مدت يک ميليون تومان ديگر گران شده است و به قيمت ۱۲۸ ميليون تومان رسيده است.

خودروهاي پژو نيز در ۲۴ ساعت گذشته افزايش قيمت هاي شديدي را تجربه کردند؛ پژو ۲۰۶ تيپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۲۵ ميليون تومان در روز گذشته امروز به قيمت ۲۳۰ ميليون تومان رسيده است و مدل ۱۳۹۹ آن نيز از ۲۱۲ ميليون تومان در روز گذشته امروز به قيمت ۲۱۵ ميليون تومان رسيده است و پژو پارس نيز از ۲۳۸ ميليون تومان در روز گذشته امروز به قيمت ۲۴۰ ميليون تومان رسيده است و مدل ۱۴۰۰ اين خودرو نيز امروز ۲۵۴ ميليون تومان قيمت دارد.

خودروهاي مونتاژ پژو نيز در ۲۴ ساعت گذشته افزايش قيمت هاي چشمگيري را تجربه کردند؛ خودرو پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ از ۸۳۰ ميليون تومان در روز گذشته امروز به قيمت ۸۵۰ ميليون تومان رسيده است و مدل ۱۳۹۹ اين خودرو نيز در اين مدت ۲۵ ميليون تومان گران شده است و در حال حاضر ۹۱۵ ميليون تومان قيمت خورده است.

خودروهاي دنا نيز امروز افزايش قيمت هاي افسارگسيخته اي را تجربه کردند؛ دنا معمولي مدل ۱۴۰۰ از ۳۰۰ ميليون تومان در روز کذشته امروز به قيمت ۳۱۰ ميليون تومان رسيده است و دنا توربو پلاس دنده اي ۱۴۰۰ نيز از ۳۸۵ ميليون تومان در روز گذشته امروز به قيمت ۴۱۰ ميليون تومان رسيده است.

افزايش انتظارات تورمي در نتيجه انتشار اخبار برجام منجر به افزايش افسارگسيخته نرخ دلار در روز گذشته شد؛ دلار امروز کمي آرام گرفت و در کانال ۲۵ هزار توماني ثابت ماند با اين وجود تاثير خود را بر بازار خودرو گذاشت و منجر به رشد افسارگسيخته قيمت ها در اين بازار شد.

قيمت روز خودرو در جدول زير آمده است:

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar