تجارت نيوز/آوالانچ که از آن به عنوان رقيب اتريوم ياد مي‌شود در يک هفته گذشته رشد قابل توجه ۵۰ درصدي را به ثبت رسانده است.

 رقيب اتريوم همچنان به روند صعودي خود در بازار ارزهاي ديجيتال ادامه مي‌دهد. ارز ديجيتال AVAX يا همان آوالانچ با رشد ۱۶ درصدي خود در شبانه‌روز گذشته بازدهي هفتگي خود را به بيش از ۵۰ درصد رساند.
بر اساس آمار بدست آمده از کوين‌گيکو، آوالانچ در اين هفته با رسيدن به سطح ۶۸ دلار و ۳۴ سنتي، به بالاترين سطح تاريخي خود رسيد. هر چند در حال حاضر اين ارز ديجيتال زير ۷۵ دلار در حال معامله است.
آوالانچ با ارزش بازار ۱۶٫۴ ميليارد دلاري رتبه يازده را از نظر ارزش بازار به خود اختصاص داده است.
بنياد آوالانچ اخيرا اعلم کرد که اين شرکت پروژه ۲۳۰ ميليون دلاري فروش خصوصي توکن را به برخي شرکت‌هاي سرمايه‌گذاري دارايي بلاکچين، صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري کريپتو، سرمايه‌گذاران فرشته و دفاتر خانوادگي نظير پلي‌چين کپيتال و آروز کپيتال تکميل کرده است.
اين بنياد در نظر دارد که اين پول را براي توسعه سيستم مالي غيرمتمرکز (DeFi)، کاربردهاي بنگاهي و موارد ديگر روي بلاکچين عمومي آوالانچ اختصاص دهد. اين فروش در ماه ژوئن تکميل شده بود.
امين گون سيرر، رئيس بنياد آوالانچ مي‌گويد: « با وجود اينکه آوالانچ نسبت به همتايان خود بسيار جوان‌تر است اما در مسير درست قرار گرفته و پتانسيل آنرا دارد که تامين مالي غيرمتمرکز و نهادي را روي بلاکچين خود توسعه دهد.»

پژوهش اخير شرکت سرمايه‌گذاري پرخطر آوتلير ونچر نشان مي‌دهد، آوالانچ در يک سال گذشته در فعاليت‌هاي توسعه‌دهندگان رشدي خيره‌کننده داشته است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar