ایسنا/ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مردم و کارآفرینان خواست تا برای کمک به اشتغال محرومان از طریق سایت emookeb.ir اعلام آمادگی کنند.
حجت عبدالملکی در مراسم بدرقه موکب اشتغال محرومان از میدان امام حسین (ع) تهران به سمت مناطق هدف، گفت: این موکب ۲ سال قبل توسط یک گروه جهادی و با پشتیبانی کمیته امداد آغاز به کار کرد. این حرکت، کاملا مردمی است و به هیچ روی، اقدامی دولتی نیست و همه کسانی که در حوزه اشتغال محرومان فعال هستند، سعی کردند در این حرکت حضور داشته باشند.
به گفته وی، در این طرح ۱۴ خدمت کاریابی، تامین سرمایه، بازاریابی، مشاوره شغلی و کسب و کار، آموزش، تامین مکان کسب و کار، تامین تجهیزات، تأمین مواد اولیه، بیمه و پوشش ریسک، ضمانت وام، امور اداری، اعتباربخشی، متولی شغلی، ارائه ایده کسب و کار به متقاضیان ارائه می‌شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی موکب اشتغال محرومان را پویش استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای رفع بیکاری دانست و با بیان اینکه این حرکت به نام اربعین و فرهنگ عاشورا شروع شده است، تاکید کرد: در سال‌های اخیر، جریان تمدن جدیدی با تقویت فرهنگ اربعین به عنوان بزرگترین تجمع انسانی شکل گرفته و اگر  با تأسی از فرهنگ اربعین موکبی برای فرهنگ اشتغال ایجاد کنیم، کاری بجا و ارزشمند است.
عبدالملکی از مردم و کارآفرینان برای حضور در این موکب دعوت کرد و از آنها خواست تا برای کمک به اشتغال محرومان از طریق سایت emookeb.ir اعلام آمادگی کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar