فرارو/ گوشی‌های آیفون این هفته نیز افزایش قیمت پیدا کردند تا تبعات ورود آیفون ۱۳ به بازار ایران کماکان ادامه داشته باشد. ماجرا از این قرار است که با ورود گوشی‌های نسل ۱۳ آیفون به ایران، تقاضا برای مدل‌های نسل قبل زیاد شده و به همین دلیل، فروشنده‌های موبایل قیمت این مدل‌ها را بالا برده‌اند.

 اوضاع گوشی‌های اندرویدی این هفته خیلی بد نبود و به‌جز چند مدل محدود، تقریبا دیگر موبایل‌های پرفروش سامسونگ و شیائومی (که حدود دو سوم از سهم بازار موبایل ایران را در اختیار دارند) با همان قیمت‌های هفته قبل روانه بازار شدند. قیمت روز گوشی‌های پرفروش بازار را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.


گوشی‌های سامسونگ هفته آرامی را پشت سر گذاشتند و بین مدل‌های پرفروش این برند مدل‌های پرفروش زیادی مثل گلکسی A۱۲ و گلکسی A۳۲ بدون تغییر قیمت در بازار حضور داشتند. این هفته بیشترین رشد قیمت در نسخه ۱۲۸ گیگابایتی گلکسی A۵۲ مشاهده می‌شود. جایی که با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی، ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان برای این گوشی قیمت گذاشتند. گلکسی A۲۱s نیز ۱۰۰ هزار تومان گران شد و فروشنده‌های موبایل این مدل را پنج میلیون و ۴۵۰ هزار تومان می‌فروشند.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش سامسونگ

قیمت گوشی‌های شیائومی
گوشی‌های شیائومی نیز تغییر قیمت چشمگیری نداشتند و این هفته فقط Poco X۳ Pro (ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت) رشد ۱۲۰ هزار تومانی را تجربه کرد تا پرفروش‌ترین گوشی این روز‌های شیائومی در ایران به ظور متوسط شش میلیون و ۹۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شود.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش شیائومی

قیمت گوشی‌های آیفون
آیفون ۱۲ پرومکس (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) بیشترین رشد قیمت را بین گوشی‌های محبوب بازار تجربه کرد و خریداران این مدل روز پنجشنبه ۳۸ میلیون تومان برای آن پرداخت کردند. یک و نیم میلیون تومان بیشتر از هفته قبل.

آیفون آیفون ۱۲ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۷۰۰ هزار تومان، آیفون ۱۲ پرو (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) ۵۰۰ هزار تومان و آیفون SE ۲۰۲۰ (ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت) نیز ۴۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کردند.

قیمت روز گوشی‌های پرفروش آیفون

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar