خراسان/مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: براساس سهمیه ابلاغی استان خراسان رضوی مکلف است طی دوسال 200 هزار واحد مسکن ملی را در استان اجرا کند که تاکنون زمین مورد نیاز برای 75 هزار واحد مسکونی تامین شده است و برای 80 هزار واحد دیگر نیز فرایند آن در دست اجراست که هنوز به صورت قطعی تامین نشده است .

عبدالمجید نژاد صفوی در سفر به بردسکن گفت: تاکنون 123 هزار نفر در سامانه ثبت نام کرده اند و در شهرهایی که مشکل زمین نداشته باشند تا 15 آذرماه سایت باز است و متقاضیان می توانند ثبت نام کنند. وی به مشکل زمین در برخی شهرهای استان ازجمله بردسکن اشاره کرد و گفت: تاکنون زمین مورد نیاز برای 75 هزار واحد مسکونی تامین شده است و برای 80 هزار واحد دیگر نیز فرایند آن در دست اجراست که هنوز به صورت قطعی تامین نشده است. وی اظهارامیدواری کرد طی دوماه آینده مشکل زمین طرح اقدام مسکن ملی در استان رفع شود. 
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی از آمادگی این اداره کل برای ساخت واحدهای مسکونی به صورت گروهی در شهرهایی مثل بردسکن خبرداد و گفت: درصورت تامین زمین و وجود افرادی که شرایط لازم را داشته باشند می توانیم در قالب گروهی به آن ها واگذار کنیم. نژاد صفوی با بیان این که هیچ پروژه جدیدی در حوزه راه ها در استان کلنگ زنی نمی شود مگر این که دارای ردیف اعتباری باشد، افزود: حداقل بیش از 30 پروژه ناتمام در حوزه راه های استان با پیشرفت بالای 50 درصد وجود دارد که به دلیل کمبود اعتبارات هنوز تکمیل نشده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar