آخرین خبر/شرکت ریپل و کمیسیون بورس اوراق و بهادار آمریکا (SEC) باید در عرض سه روز اسناد و دلایل بیشتری برای دفاع از مواضع خود به دادگاه ارائه دهند.

ارائه اسناد و دلایل توجیهی به دادگاه تا قبل از 8 دسامبر
براساس متن اسکن شده یک حکم که توسط وکیل فیلان به اشتراک گذاشته شده، سارا نتبرن (قاضی دادگاه ایالات متحده) از شرکت ریپل و SEC خواسته که “به طور همزمان” اسناد و دلایل توجیهی خود را به دادگاه ارسال کنند.

 رونوشت حکم دادگاه
این اسناد باید تا قبل از 8 دسامبر 2021 ارسال شوند. اسناد و مدارک جدید باید ضمیمه استدلال طرفین در مورد آخرین درخواست ریپل مبنی بر ملزم کردن SEC به ارائه اسناد بیشتر، شوند. 
کاملا قابل پیش‌بینی بود که دادگاه سرانجام کمیسیون بورس و اوراق بهادار و ریپل را ملزم به ارائه دلایل توجیهی جدید می‌کند و این یک برد کوچک برای ریپل به حساب می‌آید.


تغییر قانون کمی به نفع SEC
در عین حال، وکیل جِرِمی هوگان خاطرنشان کرد که این سند غیرعادی (تغییر قانون) به نفع کمیسیون بورس و اوراق بهادار است. آقای هوگان گفت که کارشناسان باید منتظر انتشار اسناد جدید باشند. وی حکم دادگاه را با رفتار یک “پدر” مقایسه کرد که ساعت خواب فرزندش را تغییر می‌دهد.
همانطور که می‌دانید، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا شرکت ریپل و مقامات اصلی آن (براد گارلینگ‌هاوس و کریس لارسن) را به عرضه اوراق بهادار ثبت نشده به شهروندان ایالات متحده در قالب توکن‌های XRP  متهم کرده است.

این دعوای حقوقی یک ساله باعث مطرح شدن سوالات زیادی در مورد قوانین ارزهای دیجیتال در آمریکا، مانند وضعیت توکن‌ها و اوراق بهادار شد. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar