آخرین خبر/ آمریکا دومین صندوق قابل معامله (ETF) در صنعت NFT را راه اندازی خواهد کرد. نزدیک‌ترین مورد مشابه راه اندازی ETF مربوط به زمانی بود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اجازه راه اندازی یک ETF معاملات آتی بیت‌کوین را در ماه اکتبر صادر کرد.


به گزارش بلاکچین، صندوق (Defiance ETF’ Defiance Digital Revolution ETF) روز پنجشنبه راه اندازی می شود. شرکت Defiance ETFs مستقیماً روی هیچ ارز دیجیتالی سرمایه گذاری نخواهد کرد، اما یکی از اولین ETF هایی است که از بازار پررونق NFT بهره می برد. لازم به ذکر است این صندوق دارای هزینه مدیریتی 0.65٪ (6.50 دلار برای هر 1000 دلار سرمایه گذاری)است. 


نزدیک‌ترین مورد مشابه راه اندازی ETF مربوط به زمانی بود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اجازه راه اندازی یک ETF معاملات آتی بیت‌کوین را در ماه اکتبر صادر کرد.
در دنیای امروز ETF های موضوعی بلاک چین افزایش یافته اند با این حال کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) درخواست های متعدد را برای ETFهای مختلف در چند سال گذشته رد کرده است.
سیلویا جابلونسکی، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری شرکت Defiance ETFs، گفت: صندوق NFTZ «راهی عالی برای سرمایه‌گذاران است تا نه تنها به جنبه فناوری بلاک چین با رشد سریع دنیای دیجیتال، بلکه به شرکت‌هایی که در رنسانس NFT‌ها درگیر هستند، دسترسی پیدا کنند».

اگرچه NFT ها چند سال پیش معرفی شدند، اما امسال به معنای واقعی رونق گرفتند.NFT ها به دارندگان آثار هنری، کلکسیونی ها و تقریباً هر دارایی دیگری امکان مالیکیت می دهند
به گزارش nonfungible وب سایت شرکت تقریباً 766هزار فروش را در ماه گذشته ذکر کرده است که در مجموع حدود 1.8 میلیارد دلار  ارز گذاری می‌شود.

Jablonski می‌گوید: NFT‌های امروزی همان چیزی است که بیت‌کوین 10 سال پیش بود، با این تفاوت که جامعه‌ای قوی متشکل از خالقان و سرمایه‌گذارانی وجود دارد که برای تعیین مسیر آینده یک توکن غیرقابل تعویض، در کنار یکدیگرند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar