آخرین خبر/ارزش بازار شیبا در 24 ساعت گذشته با 11 درصد افت 400 میلیون دلار کاهش یافت.

به گزارش U.TODAY، بزرگترین آدرس در شبکه اتریوم با موفقیت از سومین اصلاح قوی در بازار ارزهای دیجیتال در سال 2021 جان سالم به در برد اما با این حال فروشندگان ارز شیبا باعث کاهش آن شدند. رتبه فعلی شیبا در سایت CoinMarketCap شماره 13 است و ارزش بازار واقعی آن 18,176,426,494 دلار است.
نهنگ‌ها 400 میلیون دلار از دارایی‌های شیبا خود را فروخته‌اند و بزرگترین رقیب شیبا در حال حاضر استیبل کوین تتر ( USDC) است.

عملکرد بازار شیبا 
به احتمال زیاد چرخه نزولی در بازار فعلی و عملکرد بازار شیبا به دنبال یک فروش قوی بود. طبق گزارش TradingView، شیبا از زمان رسیدن به ATH قبلی ارزش خود را از دست داده است.

دارایی های نهنگ شیبا 
شیبا از زمان ثبت بالاترین ارزش خود در بازار، 62 درصد کاهش یافته است. در حالی که شیبا تلاش کرده است تا چرخه رشد جدیدی را آغاز کند، به دلیل عدم وجود قدرت خرید از سوی معامله گران خرد موفق به انجام این کار نشد.

بر اساس هر دو شاخص حجم معاملات و حجم معاملات، معامله گران خرده فروشی Shiba را کنار گذاشته و به ارزهای دیجیتال دیگر روی می آورند. بر اساس آمار WhaleStats، نهنگ ها بیشترین خرید را  بازار داشته اند.

روند نهنگ چگونه تغییر می کند؟
با تشدید روند نزولی در بازار ارزهای دیجیتال، نهنگ‌ها تمایل دارند دارایی‌های خود را به سمت استیبل کوین‌ها یا کپ‌های بزرگی که در معرض نوسانات شدید قرار دارند، تغییر دهند، که در مورد آلت‌کوین‌های کوچک‌تر صدق نمی‌کند.

شیبا پیش از این یکی از قوی ترین عملکردها را در بازار داشت. در حالی که آلتکوین هایی مانند Doge و Avax تقریباً 20-25٪ از ارزش خود را از دست دادند، Shib با ضرر 15٪ معامله شد.

منبع: U.TODAY

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar