صدا و سیما/ مهلت ثبت اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای کارکنان دستگاه‌های دولتی در سامانه، ساعت ۲۴ امشب پایان می‌یابد و این مهلت تمدید نمی‌شود.

مهدی مهدی‌نیا با بیان اینکه ثبت نشدن اطلاعات مربوط به پرداخت حقوق دستگاه‌ها مشکلی برای کارکنان آن‌ها ایجاد نخواهد کرد افزود: طبق توافق سازمان برنامه و بودجه با سازمان استخدامی در صورت عدم بارگذاری اطلاعات، بالاترین مقام و مدیران آن دستگاه با عدم پرداخت حقوق و مزایا مواجه خواهند شد,، اما برای سایر کارکنان در این مرحله مشکلی پیش نخواهد آمد.

مدیر سامانه ثبت حقوق و دستمزد سازمان اداری و استخدامی گفت: اطلاعات کلی ما از سامانه نشان می‌دهد که این اطلاعات در حال بارگذاری است، اما نتایج نهایی آن را پس از پایان مهلت امشب اعلام می‌کنیم.

مهدی نیا در پاسخ به این سوال که کدام دستگاه‌ها تاکنون اطلاعات خود را ثبت نکرده‌ا‌ند افزود: با توجه به اینکه ممکن است دستگاهی که تاکنون اطلاعاتی ثبت نکرده، تمام اطلاعات خود را به صورت یک جا بارگذاری کند بنابراین تا پایان مهلت اعلام شده در این زمینه نمی‌توان اظهارنظر کرد.

وی ادامه داد: با این حال هر دستگاهی می‌تواند میزان پیشرفت ورود اطلاعات خود را بصورت برخط در این سامانه مشاهده کند.

مهدی نیا هدف از اجرای این طرح را شفاف‌سازی و انضباط مالی عنوان کرد و افزود: با توجه به تاکید رئیس جمهور، ثبت اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای پرداختی دستگاه‌های مختلف را با جدیت دنبال می‌کنیم.

گزارش ثبت اطلاعات کارمندان در سامانه ثبت حقوق و مزایای کارمندان در زیر به تفکیک دستگاهی آورده شده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar