آخرین خبر/خرید ۳.۲ تریلیون واحد شیبا توسط یک نهنگ در روزهای اخیر، توجه عده بسیاری را به خود جلب کرد. در همین حال، یک کاربر شیبا در توییتر مدعی شد که این خرید ۱۲۵ میلیون دلاری را ممکن است کلاهبرداران پروژه جعلی اسکویید گیم با پول‌های سرقتی انجام داده باشند.

به گزارش U.TODAY، بر اساس گفته‌های یک حساب توییتری موسوم به Etherscan ، یک تراکنش‌خرید شیبا به ارزش تقریبی 125 میلیون دلار، به آدرس‌های حاوی توکن‌های سرقتی منتهی می‌شود. اگر صحت این ادعا تأیید شود، می‌توان گفت تقریباً ۵۰ درصد از حجم معاملات روزانه شیبا در اختیار کلاهبرداران است و آنها با این اندوخته می‌توانند برای کسب سود، قیمت را در بازار دست‌کاری کنند.

جدیدترین معامله بزرگ Shiba به ارزش تقریبی 125 میلیون دلار، اساس یک کشف ناخوشایند بوده است. یک حساب توییتر مرتبط با شیبا متوجه شد که کل خرید با وجوه مربوط به کلاهبرداری انجام شده است و ممکن است به مشکلی برای کل جامعه شیب تبدیل شود.

تراکنش‌هایی که در زنجیره ظاهر می‌شوند به آدرس‌های کیف پولی متصل می‌شوند که با توکن‌های دزدیده شده «مارک‌گذاری» شده‌اند و برای پنهان کردن ردیابی‌ها به برنامه میکسر ارسال شده‌اند. اگرچه این نظریه هنوز نیاز به تأیید دارد، اما توکن‌ها در واقع به آدرسی که به «c802c» ختم می‌شود، گره خورده‌اند، که توسط برنامه میکسر کریپتو استفاده می‌شود.

این اتفاق برای دارندگان ارز شیبا چه معنایی دارد؟
اگر معامله فوق در واقع توسط کلاهبرداران Squid Game انجام شده باشد، بخش قابل توجهی از عرضه در گردش Shiba اکنون در اختیار افرادی است که تمایل دارند قیمت بازار یک دارایی را دستکاری کنند تا از آن سود ببرند.


با توجه به حجم معاملات موجود در بازار، سه تریلیون توکن شیبا تا 50 درصد از حجم معاملات روزانه را در بر خواهند داشت. لازم به ذکر است در زمان انتشار این خبر، شیبا با قیمت 0.000036 دلار معامله می شود

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar