نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
اقتصادی

مُخبر: شایعات ناهماهنگی تیم اقتصادی دولت کذب محض است

منبع
ايرنا
بروزرسانی
مُخبر: شایعات ناهماهنگی تیم اقتصادی دولت کذب محض است

ایرنا/ معاون اول رئیس جمهور گفت: اعضای تیم اقتصادی دولت در اوج هماهنگی مشغول فعالیت هستند و برخی شایعات در مورد ناهماهنگی تیم اقتصادی کذب محض است. طرح موارد نادرست در تیم اقتصادی دولت شیطنت‌ برخی رسانه‌هاست.

محمد مخبر با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی در تیم اقتصادی دولت وجود ندارد، گفت: طرح موارد نادرست در تیم اقتصادی دولت شیطنت‌ برخی رسانه‌هاست.
وی درخصوص مطالب مطرح شده در برخی رسانه ها مبنی بر ناهماهنگی در تیم اقتصادی دولت اظهار داشت: اعضای تیم اقتصادی دولت در اوج هماهنگی مشغول فعالیت هستند و برخی شایعات در مورد ناهماهنگی تیم اقتصادی کذب محض است.
مخبر با بیان اینکه هیچ مشکلی در تیم اقتصادی دولت وجود ندارد، تاکید کرد: طرح برخی موضوعات نادرست در این خصوص شیطنت های برخی رسانه هاست.
وی درباره مصوبه مربوط به حذف معاونان اجرایی و اقتصادی رئیس جمهور از ترکیب کمیسیون اقتصاد دولت عنوان کرد: موضوع حذف مطرح نیست این کمیسیون زیر نظر وزیر اقتصاد است و به طور طبیعی معاون رئیس جمهور در آن جلسه شرکت نمی کند و فقط در مواردی که نیاز باشد حضور پیدا می کند.
معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: دلیل اصلی این موضوع به "حد نصاب" جلسات کمیسیون اقتصادی مربوط می‌شود و بر همین اساس به پیشنهاد خود معاون اقتصادی و اجرایی مقرر شد این دوستان و همکاران عزیز در ترکیب کمیسیون نباشند تا حضور نیافتن شان جلسات را از رسمیت نیندازد و البته تاکید شده که هر وقت لازم شد با توجه به دستور کار جلسات این بزرگواران هم در جلسات شرکت داشته باشند.
مخبر با بیان اینکه محسن رضایی از دوستان نزدیک و عزیز بنده و از موثرترین افراد در کابینه است، گفت: رضایی به عنوان معاون اقتصادی رئیس جمهور و سایر اعضای تیم اقتصادی دولت به طور هماهنگ در موضوعات اقتصادی ورود دارند و تمام تلاششان این است تا هر چه سریعتر مشکلات معیشتی مردم عزیزمان را مرتفع کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره