بازار/صفر تا صد حوله خشک کن
با ورود به فصل سرما یکی از موارد لازم در هر منزلی، سرویس و راه اندازی رادیاتور حمام یا همان حوله خشک کن می باشد. طبیعیست که با سرد شدن هوا محیط حمام میتواند  تاثیر زیادی در سرماخوردگی داشته باشد و این مهم برای سالمندان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به احتمال زیاد نیز تا به حال با نشتی حوله خشک کن در سرویس های خود مواجه شده اید که یک مشکل شایع در اکثر رادیاتور های حمام و استخری می باشد. دلیل این امر مجاورت مداوم آهن با آب می باشد که باعث زنگ زدگی و ایجاد شکاف و یا حفره ریز در بدنه محصول می‌شود. حوله خشک کن های استیل 304 که خاصیت ضد زنگ (stainless) دارند یکی از بهترین انتخاب های مادام العمر برای سرویس ها و استخر می باشد چراکه در مجاورت آب زنگ نمیزند و به دلیل سختی بالای استیل، عامل بیرونی دیگری نیز نمی‌تواند باعث خوردگی و خرابی محصول شود. 
همچنین به دلیل خاصیت فوق العاده‌ی استیل در جوش پذیری و شکل پذیری، شاهد طرح های متنوع و بی نظیری از رادیاتور های حمام و استخری هستیم که از طریق سایت دیجی طراح به راحتی میتوانید نمونه های متنوعی از حوله خشک کن را از حیث مشخصات و قیمت بررسی و خرید نمایید. همچنین در صورت لزوم نصاب های دقیق و کاربلد مجموعه در کمترین زمان ممکن جهت خدمت رسانی اعزام میگردند. در زیر نمونه‌ی یک رادیاتور استیل دکوراتیو را مشاهده میکنید. 

بست حوله خشک کن یکی دیگر از نکات مهم به هنگام خرید این محصول می باشد که حتما توجه داشته باشید از بست های فلزی استفاده شده باشد تا رادیاتور دارای استحکام بیشتری بر روی دیوار باشد. مورد بعدی شیر حوله خشک کن است که وظیفه‌ی قطع و وصل کردن جریان آب به داخل رادیاتور را بر عهده دارد. به دلیل حرارت بالای آب داخل رادیاتور و جهت جلوگیری از نشتی آب حتما از کیفیت شیر و واشر های به کار رفته در آن اطمینان حاصل نمایید. جهت مشاهده و خرید شیرآلات حوله خشک کن در طرح های گرد و فلت و در رنگ بندی های کامل میتوانید از صفحه‌ی  شیر حوله خشک کن در دیجی طراح دیدن فرمایید.

 

نکته مهم دیگر به هنگام خرید حوله خشک کن آکس رادیاتور میباشد که منظور از آن فاصله‌ی مرکز تا مرکز محل نصب شیر حوله خشک کن می باشد. این فاصله باید دقیقا هم اندازه با فاصله‌ی بین لوله های در انتظار نصب سرویس باشد تا بتوان آن را نصب کرد. یکی از وجه تمایزات دیجی طراح امکان سفارشی سازی آکس و رنگ محصولات می باشد که از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی مجموعه میتوانید شخصی سازی های خود سفارش دهید.

آموزش نصب حوله خشک کن
جهت نصب حوله خشک کن حتما به یاد داشته باشید که ابتدا آب ورودی منزل را ببندید و سپس محل نصب را تراز کنید. چنانچه لوله های در انتظار نصب دارای کجی و انحراف می باشند با اتصالات لازم، هم سطح و صاف شوند. سپس ابتدا یک بار شیرآلات حوله خشک کن را متصل نموده و رادیاتور را برآن سوار کنید. حالا محل اتصال بست ها بر روی دیوار را علامت بزنید و با دلر سوراخ کاری های لازم را انجام دهید. پس از اتصال بست ها نوبت به مرحله‌ی آخر یعنی هواگیری میرسد. به همین منظور ابتدا آب ورودی و شیرها را باز کرده و با شل کردن پیچ هواگیری عملیات تخلیه‌ی هوای داخل رادیاتور را انجام میدهیم. هر وقت آب از پیچ هواگیری خارج شد یعنی هواگیری به صورت کامل انجام شده و میتوانید از گرمای رادیاتور خود لذت ببرید. چنانچه نیاز به نصاب داشته باشید میتوانید از طریق تلفن های تماس با دیجی طراح در میان بگذارید.

 

حوله خشک کن رنگی
یک حوله خشک کن استیل با آبکاری pvd یا رنگ آمیزی الکترو استاتیک را در نظر بگیرید. علاوه بر اینکه از لحاظ ماندگاری رنگ و استحکام بدنه بی نظیر می باشد، جلوه‌ی بسیار شیک و زیبایی نیز به محیط سرویس شما می بخشد. امروزه از حوله خشک کن های دکوراتیو رنگی در بسیاری از سرویس های مدرن و کلاسیک استفاده می‌شود و کمتر پیش می آید تا رادیاتور سفید و لوله ای آهنی کسی استفاده کند چراکه علاوه بر ظاهر بی روح آن تجربه نشان داده که این دست از حوله خشک کن ها به زودی شما را مجبور به تعویض و تعمیر میکند. حوله خشک کن استیل در رنگ های مشکی ، طلایی براق ، طلایی مات ، استیل براق و استیل مات همگی در مجموعه دیجی طراح قابل عرضه می باشد و انتخاب طرح و دیزاین و همچنین آکس و رنگ محصول برای ما هیچ محدودیتی ندارد.


*دیجی طراح بروزترین مرکز خرید آنلاین شیرآلات و تجهیزات ساختمانی*