نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
اقتصادی

طرح کارت سفر ۳۰ میلیون تومانی برای هر خانوار ایرانی

منبع
ايرنا
بروزرسانی
طرح کارت سفر ۳۰ میلیون تومانی برای هر خانوار ایرانی

ایرنا/ مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایران‌گردی و جهانگردی گفت: کارت سفر ارزان و اقساطی با تسهیلات ۳۰ میلیون تومان با نرخ ۴ درصد به هر خانوار تعلق می‌گیرد.

به گزارش میراث آریا، روح‌الله حسین‌زاده با بیان این که سکوی ایران سفر توسط شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی با همکاری بخش خصوصی به‌منظور ارزان‌سازی سفر طراحی شده و قرار است در نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی تهران در بهمن‌ ۱۴۰۱ رونمایی ‌شود.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی اظهار کرد: این سکو (پلتفرم) با هدف توسعه و رونق سفر و گردشگری، به علاقه‌مندان خدمات ارزان‌ و مشاوره سفر ارائه می‌کند.

وی افزود: افراد با مراجعه به این سکو می‌توانند علاقه‌مندی خود را برای سفر به نقاط مختلف اعلام و علاوه بر دریافت مشاوره، سفر ارزانی را برنامه‌ریزی کنند.

حسین‌زاده تصریح کرد: بر این اساس با ۱۵ دستگاه تفاهم‌نامه امضا کردیم و با ابلاغ تبصره ۱۸، تسهیلات را ارائه خواهیم کرد تا کارکنان دولت بتوانند از گردشگری و سفر ارزان استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایران‌گردی و جهان‌گردی گفت: کارت سفر به صورت ارزان و اقساطی است و مبلغ تسهیلات آن ۳۰ میلیون تومان با نرخ ۴ درصد برای هر خانوار است که با همکاری بانک شهر انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه ایران سفر، سکوی رسمی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است، گفت: این مجموعه کمک جدی به بخش خصوصی خواهد کرد تا بتوانند توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود را در حوزه سفر ارزان ارائه کنند.

 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره