برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo
  1. برگزیده
اقتصادی

آخرین جزئیات برنامه سازمان بورس برای تغییرات دامنه نوسان

منبع
باشگاه خبرنگاران
بروزرسانی
آخرین جزئیات برنامه سازمان بورس برای تغییرات دامنه نوسان

باشگاه خبرنگاران/رئیس سازمان بورس گفت: با تغییر طبقه بندی بازارهای بورس و فرابورس تغییرات دامنه نوسان را پیشنهاد می‌کنند که سازمان بورس هم موارد را بررسی می کند.
 
عشقی رئیس سازمان بورس در خصوص برنامه های سازمان بورس در رابطه با تغییرات دامنه نوسان گفت: با تغییر طبقه بندی بازار ها، بورس و فرابورس تغییرات دامنه نوسان را پیشنهاد می‌کنند، سازمان بورس هم موارد را بررسی خواهد کرد فعلا تا این موارد به دست سازمان بورس نرسد در خصوص تغییر دامنه نوسان تصمیم نمی گیریم چرا که اعتقاد داریم تفاوتی بین بازارها باید وجود داشته باشد باید تمایزی بین تالار ها و شفافیت شرکت قائل شویم بعد پیشنهادات بورس ها این را انجام می دهیم.

او درباره با روش های سرمایه گذاری به شکل غیر مستقیم گفت: هدف این نمایشگاه و به طورکل بازار سرمایه به سمت سرمایه گذاری به شکل غیر مستقم است توسعه صندوق‌ها مختلف با اهداف متقاوت با میزان ریسک های مختلف در همین راستا بوده است.

عشقی گفت: آخرین محصول هم صندوق بازنشستگی تکمیلی است که فردا رونمایی خواهد شد و به مجموع ها موافقت اصولی داده خواهد شد که بتوانیم هر نوع ابزاری که سهامداران به آن‌نیاز دارند، فراهم کنیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره