فارس/ وزیر راه‌وشهرسازی در ارتباط با آزادراه تهران-شمال گفت: قطعه چهار زیر بار ترافیکی رفته و دستور ساخت قطعه سوم صادر شده اما با وجود این مشکلات در درون استان هم باید برنامه مناسب ارائه دهیم.

مهرداد بذرپاش وزیر راه‌وشهرسازی اظهار کرد: در مراسم اربعین همکاران ما تلاش‌های زیادی داشتند که به اذعان بسیاری از شرکت‌کنندگان در این مراسم کمترین چالش را داشتیم و اطمینان داریم که این اندک نواقص در سنوات آینده رفع شود.
وی با اشاره به حضور خود برای دومین بار در استان مازندران، تصریح کرد: ظرفیت‌های بسیار مناسبی در استان برای توسعه وجود دارد، اقداماتی در گذشته انجام شده و باید تلاش کنیم که این فرصت برای استان آورده مناسب داشته باشد.
وزیر راه و شهرسازی درباره توسعه مسکن، گفت: در غرب استان مازندران نیاز به تدبیر جدی در حل مشکل زمین داریم و برای واگذاری زمین نیز قول‌هایی به مردم داده شده است که باید در این بخش همت بیشتری انجام شود.
بذرپاش ادامه داد: همه باید کمک کنیم که اتفاقات خوبی برای مردم رقم بخورد اما مشکلات این استان به واسطه قابلیت‌های اراضی متفاوت است و در این بخش هم باید برنامه‌ریزی شود.
وی ضمن بیان آنکه باید تلاش کنیم تا مشکلات زیرساختی مسکن را حل کنیم، گفت: باید برنامه ویژه‌ای برای توسعه بندر امیرآباد داشته باشیم و این موضوع مورد تاکید مسؤولان استانی نیز است؛ توسعه بندر امیرآباد در سطح ملی انجام شده و باید زنجیره ریلی آن تکمیل شود.
وزیر راه‌وشهرسازی در ارتباط با آزادراه تهران-شمال گفت: قطعه چهار زیر بار ترافیکی رفته و دستور ساخت قطعه سوم صادر شده اما با وجود این مشکلات در درون استان هم باید برنامه مناسب ارائه دهیم.
بذرپاش گفت: برای سه محور ورودی به استان هم تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کردیم و برای ایمنی بخشی از جاده‌های استان هم اعتباراتی اختصاص دادیم.
وی درباره آزادراه قائمهشر به میاندورود گفت: در بخش تملکات نیز مشکلاتی وجود دارد و اگر زمینه سازی برای جذب سرمایه‌گذاری خصوصی انجام شود در این بخش آماده همکاری هستیم.

وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه برای فرودگاه ساری سرمایه‌گذاری انجام می‌دهیم، گفت: برای فرودگاه رامسر نیز مجوز لازم صادر شده و برای فرودگاه نوشهر هم در صورت پیگیری مناسب، مشکلی از بابت صدور مجوز نداریم، همچنین برای افزایش تعداد پرواز نیاز به پیگیری ویژه‌ای داریم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar