مهر/ اطلاعيه شماره هفت هيات مديره بيمارستان جم درباره اوضاع جسماني محمدرضا شجريان در حالي منتشر شد که يکي از پزشکان نزديک به اين خواننده از تلاش تيم پزشکي براي ترخيص وي تا 3 روز ديگر خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، هيات مديره بيمارستان جم با انتشار اطلاعيه شماره ۷ خود که ساعت ۱۳ روز جمعه ۳۱ مرداد ماه منتشر شد تازه‌ترين وضعيت درماني محمدرضا شجريان در اين مرکز درماني را تشريح کرد اين در حالي است که حسن عباسي از پزشکان نزديک به خانواده شجريان نيز در تازه‌ترين پست خود نسبت به تلاش تيم پزشکي براي ترخيص اين خواننده از بيمارستان خبر داده است.

در متن اين اطلاعيه شماره ۷ بيمارستان جم آمده است: «در راستاي اطلاع رساني به مردم هنردوست و هم ميهنان عزيز به استحضار مي‌رساند امروز شرايط عمومي، قلبي و ريوي تنفسي استاد محمدرضا شجريان پايدار و مشابه روز قبل است، و جهت مراقبت بيشتر در بخش آي سي يو است.»

حسن عباسي نيز در تازه‌ترين پست خود در صفحه شخصي‌اش در اينستاگرام نوشته است: «امروز جمعه سي و يکم مرداد ماه شرايط عمومي استاد شجريان بزرگ: همچنان پايدار است و با همکاري و هماهنگي همه متخصصين سعي داريم براي ترخيص استاد در دو و سه روز آينده هماهنگ شويم. ان‌شالله مشکلي پيش نيايد و گرفتاري جديدي پيش نيايد به اميد خدا.»


انتشار اطلاعيه شماره ۷ بيمارستان جم در حالي است که بابک حيدري اقدم مديرعامل اين مجموعه درماني در متني خطاب به اصحاب رسانه ضمن تاکيد بر اينکه رسانه‌ها و مخاطبان براي اطلاع و آگاهي از تازه‌ترين وضعيت جسماني محمدرضا شجريان به اطلاعيه‌هاي اين مرکز مراجعه کنند، توضيح داده بود: «احتراما با توجه به بستري مجدد استاد آواز ايران جناب آقاي محمدرضا شجريان در بيمارستان جم و همچنين ارائه اخبار متعدد که بسياري از اين موارد بر خلاف واقع و صحت و سقم آن قابل راستي آزمايي نيست. لذا به اطلاع مي‌رساند تنها مرجع رسمي جهت اطلاع رساني اين موضوع با هماهنگي کامل تيم پزشکي و خانواده محترم ايشان صورت مي‌پذيرد، صفحه رسمي بيمارستان جم در فضاي مجازي و سامانه اينترنتي اين مرکز خواهد بود. پيشاپيش از حسن نظر شما عزيزان که در جهت تسريع در امور درمان استاد عزيزمان نهايت همکاري را با اين مجموعه مي‌نماييد تشکر و قدرداني داريم.»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar